Zamknij

czwartek, 14.02, godz. 10:00

Inspektorat ZUS, ul. Płocka 167

Bilety: wstęp wolny

W lutym mieszkańcy Włocławka mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez ZUS. Szkolenia adresowane są nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla emerytów i rencistów.

7 lutego o godz. 10:00 szkolenie dotyczące rozliczania świadczeń emerytalno-rentowych w związku z osiąganym przychodem. W trakcie szkolenia eksperci wyjaśnią, kogo dotyczy obowiązek rozliczania świadczeń emerytalno-rentowych w związku z osiąganym przychodem, jakie są wymagane dokumenty i w jakim terminie muszą zostać złożone.

7 i 14 lutego o godz. 10:00 szkolenie dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą lub prowadzącą już taką działalność. W trakcie szkolenia eksperci wyjaśnią, z jakich ulg w opłacaniu składek można skorzystać tj. „ulga na start”, preferencyjne składki, czy też „Mały ZUS”

20, 22 i 26 lutego o godz. 11:00 szkolenie poświęcone skróceniu okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacji. W trakcie szkolenia wyjaśnimy, na czym polega projekt e- akta, jak zmienia się okres przechowywania akt pracowniczych. Wskażemy również, jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach.

21 lutego o godz. 10:00 szkolenie „Pakiet nowego przedsiębiorcy”. W trakcie szkolenia nasi eksperci omówią tematy takie jak: zgłoszenie płatnika w CEIDG, zgłoszenie do ubezpieczeń w ZUS, rozliczanie i opłacanie składek, zawieszenie i wznowienie działalności gospodarczej, PUE ZUS, jako wygodne narzędzie kontaktu z ZUS.

Na szkolenia nie trzeba się wcześniej zapisywać.


środa21 sierpnia

czwartek22 sierpnia

piątek23 sierpnia

sobota24 sierpnia

niedziela25 sierpnia

poniedziałek26 sierpnia

wtorek27 sierpnia

piątek30 sierpnia

sobota31 sierpnia

niedziela1 września

piątek6 września

sobota7 września

niedziela8 września

sobota14 września

sobota21 września

czwartek26 września

sobota28 września

piątek4 października

niedziela6 października

sobota12 października

piątek18 października
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone