Zamknij
REKLAMA

poniedziałek, 18.02, godz. 17

Activ Centrum, ul. Barska 13A

We Włocławku rusza akcja "Zrzucaj z nami kilogramy". Przyjazny Dietetyk Włocławek wspólnie z Activ Centrum zapraszają do udziału w programie, którego głównym celem jest poprawa zdrowia oraz samopoczucia uczestników. Program ma również uczyć prawidłowych zachowań żywieniowych oraz zwrócić uwagę na to,  jak ważny jest wysiłek fizyczny, zwłaszcza przy dzisiejszym tempie życia i nieustannym pośpiechu.

Organizatorami akcji są Przyjazny Dietetyk Włocławek oraz Activ Centrum. 

Na czym polega projekt?

Grupa uczestników przy współpracy dietetyków i trenerów trzy miesiące będzie pokonywać swoje słabości i dążyć do wyznaczonego celu. Na początku postawione zostaną indywidualne cele, potem nastąpi ich wspólna realizacja, a na końcu podsumowane zostaną efekty naszej pracy. Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania niezbędnych pomiarów oraz spotkanie z trenerem w celu ustalenia szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje, każdy uczestnik otrzyma szczegółową analizę składu ciała oraz indywidualny program żywieniowy. Ćwiczenia będą odbywać się dwa razy w tygodniu w dogodnych godzinach popołudniowych.

Dlaczego warto?

Ten projekt to coś więcej niż ćwiczenia czy odchudzanie się. Uczestnicy przechodzą przemianę fizyczną ale także zaczynają inaczej postrzegać samego siebie. Wraca poczucie wartości, wzrasta chęć dbania o siebie, a w konsekwencji poprawia się znacząco jakość życia. W projekcie nikt nikogo nie ocenia, tu wszystkim przyświęca jeden cel . Zarówno dietetycy jak i trenerzy są doskonałymi specjalistami w swoich dziedzinach, mają duże doświadczenie poparte licznymi sukcesami, co przekłada się na jakość i wyjątkowość całego projektu.

Zapisy

Wyjątkowa jest także cena udziału w projekcie, która wynosi miesięcznie jedynie 250 zł i jest to jedyny koszt jaki ponosi uczestnik. Czas trwania projektu to 3 miesiące. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 570576657 lub 570106000 lub poprzez wydarzenie na Facebooku.

Efekty naszych metamorfoz

Zajrzyjcie na stronę przyjazny-dietetyk.pl. Zobaczcie, jak wyglądały efekty metamorfoz podczas poprzednich edycji programu w innych miastach.


wtorek19 lutego

środa20 lutego

czwartek21 lutego

piątek22 lutego

sobota23 lutego

niedziela24 lutego

poniedziałek25 lutego

wtorek26 lutego

środa27 lutego

czwartek28 lutego

piątek1 marca

sobota2 marca

niedziela3 marca

poniedziałek4 marca

wtorek5 marca

piątek8 marca

sobota9 marca

niedziela10 marca

piątek15 marca

sobota16 marca

wtorek19 marca

sobota23 marca

niedziela24 marca

sobota30 marca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone