Zamknij

poniedziałek, 18.02, godz. 17

Activ Centrum, ul. Barska 13A

We Włocławku rusza akcja "Zrzucaj z nami kilogramy". Przyjazny Dietetyk Włocławek wspólnie z Activ Centrum zapraszają do udziału w programie, którego głównym celem jest poprawa zdrowia oraz samopoczucia uczestników. Program ma również uczyć prawidłowych zachowań żywieniowych oraz zwrócić uwagę na to,  jak ważny jest wysiłek fizyczny, zwłaszcza przy dzisiejszym tempie życia i nieustannym pośpiechu.

Organizatorami akcji są Przyjazny Dietetyk Włocławek oraz Activ Centrum. 

Na czym polega projekt?

Grupa uczestników przy współpracy dietetyków i trenerów trzy miesiące będzie pokonywać swoje słabości i dążyć do wyznaczonego celu. Na początku postawione zostaną indywidualne cele, potem nastąpi ich wspólna realizacja, a na końcu podsumowane zostaną efekty naszej pracy. Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania niezbędnych pomiarów oraz spotkanie z trenerem w celu ustalenia szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje, każdy uczestnik otrzyma szczegółową analizę składu ciała oraz indywidualny program żywieniowy. Ćwiczenia będą odbywać się dwa razy w tygodniu w dogodnych godzinach popołudniowych.

Dlaczego warto?

Ten projekt to coś więcej niż ćwiczenia czy odchudzanie się. Uczestnicy przechodzą przemianę fizyczną ale także zaczynają inaczej postrzegać samego siebie. Wraca poczucie wartości, wzrasta chęć dbania o siebie, a w konsekwencji poprawia się znacząco jakość życia. W projekcie nikt nikogo nie ocenia, tu wszystkim przyświęca jeden cel . Zarówno dietetycy jak i trenerzy są doskonałymi specjalistami w swoich dziedzinach, mają duże doświadczenie poparte licznymi sukcesami, co przekłada się na jakość i wyjątkowość całego projektu.

Zapisy

Wyjątkowa jest także cena udziału w projekcie, która wynosi miesięcznie jedynie 250 zł i jest to jedyny koszt jaki ponosi uczestnik. Czas trwania projektu to 3 miesiące. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 570576657 lub 570106000 lub poprzez wydarzenie na Facebooku.

Efekty naszych metamorfoz

Zajrzyjcie na stronę przyjazny-dietetyk.pl. Zobaczcie, jak wyglądały efekty metamorfoz podczas poprzednich edycji programu w innych miastach.


piątek19 kwietnia

sobota20 kwietnia

niedziela21 kwietnia

poniedziałek22 kwietnia

środa24 kwietnia

czwartek25 kwietnia

piątek26 kwietnia

sobota27 kwietnia

niedziela28 kwietnia

poniedziałek29 kwietnia

środa1 maja

środa8 maja

czwartek9 maja

piątek10 maja

sobota11 maja
sob 11 maj
15:00

środa15 maja

piątek17 maja

niedziela19 maja

czwartek23 maja

piątek24 maja

niedziela26 maja

sobota15 czerwca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone