Zamknij

środa, 12.06, godz. 9:45

Sala konferencyjna Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148

Bilety: Wstęp wolny

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje wspotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw pt. „Unijna pomoc dla firm na rozwój i innowacje”.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie przedstawicieli wszystkich firm, w których istotna jest nie tylko bieżąca działalność, ale i rozwój biznesu. Firmy funkcjonują w nieustannie zmieniającym się otoczeniu. Na rynek wchodzą nowe konkurencyjne przedsiębiorstwa, odbiorcy poszukują tańszych i lepszych produktów, zmieniają się mody i technologie. Chcąc utrzymać pozycję rynkową, firmy muszą obserwować zachodzące tendencje aby im sprostać albo wręcz wyprzedzić działania konkurencji. Dla takich firm jest pomoc w ramach programów finansowanych z Funduszy Europejskich.

Pomoc dotacyjną mogą uzyskać projekty skierowane na stworzenie nowego produktu, usługi czy technologii albo mające na celu ich istotną zmianę. Dla firm, które chcą rozbudować obiekty albo zakupić lepszy nowocześniejszy park maszynowy dostępne są instrumenty zwrotne. Dodatkowo można uzyskać wsparcie na szkolenia albo promocję produktów/sług na międzynarodowych targach czy udział w międzynarodowych misjach gospodarczych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jakie konkursy są w toku i jakich jeszcze można się spodziewać w tym roku. Możecie poznać warunki uzyskania wsparcia.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele podmiotów uczestniczących w dystrybucji środków: Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji, Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Włocławskiego Centrum Obsługi Inwestorów. Program spotkania dostępny jest pod adresem: www.mojregion.eu.


wtorek25 czerwca

środa26 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca

sobota29 czerwca

niedziela30 czerwca

sobota6 lipca

niedziela7 lipca

poniedziałek8 lipca

niedziela14 lipca

poniedziałek15 lipca

piątek19 lipca

niedziela21 lipca

niedziela28 lipca

sobota3 sierpnia

niedziela4 sierpnia

sobota10 sierpnia

niedziela18 sierpnia

sobota24 sierpnia
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone