Zamknij

środa, 12.06, godz. 9:45

Sala konferencyjna Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości, ul. Toruńska 148

Bilety: Wstęp wolny

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje wspotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw pt. „Unijna pomoc dla firm na rozwój i innowacje”.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie przedstawicieli wszystkich firm, w których istotna jest nie tylko bieżąca działalność, ale i rozwój biznesu. Firmy funkcjonują w nieustannie zmieniającym się otoczeniu. Na rynek wchodzą nowe konkurencyjne przedsiębiorstwa, odbiorcy poszukują tańszych i lepszych produktów, zmieniają się mody i technologie. Chcąc utrzymać pozycję rynkową, firmy muszą obserwować zachodzące tendencje aby im sprostać albo wręcz wyprzedzić działania konkurencji. Dla takich firm jest pomoc w ramach programów finansowanych z Funduszy Europejskich.

Pomoc dotacyjną mogą uzyskać projekty skierowane na stworzenie nowego produktu, usługi czy technologii albo mające na celu ich istotną zmianę. Dla firm, które chcą rozbudować obiekty albo zakupić lepszy nowocześniejszy park maszynowy dostępne są instrumenty zwrotne. Dodatkowo można uzyskać wsparcie na szkolenia albo promocję produktów/sług na międzynarodowych targach czy udział w międzynarodowych misjach gospodarczych. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jakie konkursy są w toku i jakich jeszcze można się spodziewać w tym roku. Możecie poznać warunki uzyskania wsparcia.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele podmiotów uczestniczących w dystrybucji środków: Kujawsko-Pomorskiej Agencji Innowacji, Izby Przemysłowo Handlowej w Toruniu, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego oraz Włocławskiego Centrum Obsługi Inwestorów. Program spotkania dostępny jest pod adresem: www.mojregion.eu.


sobota21 września

niedziela22 września

wtorek24 września

środa25 września

czwartek26 września

piątek27 września

sobota28 września

niedziela29 września

środa2 października

czwartek3 października

piątek4 października

sobota5 października

niedziela6 października

sobota12 października

poniedziałek14 października

środa16 października

czwartek17 października

piątek18 października

sobota19 października

niedziela20 października

środa23 października

niedziela3 listopada

wtorek5 listopada

niedziela10 listopada
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone