Zamknij

środa, 23.10, godz. 18:00

Sala kameralna Browaru B.

Bilety: 10 zł

Podróż w 80 minut dookoła świata. Podróżnik Piotr Wnuk będzie przewodnikiem po Wietnamie, Kambodży, Laosie oraz Birmie i opowie zarówno o swoich przygodach, jak też o tematach trudnych i przez to niepopularnych.

Był wolontariuszem w wiejskiej szkole im. Polskich Żołnierzy w Kambodży, gdzie zajmował się prostymi pracami budowlanymi, malowaniem klas, ławek oraz nauczaniem dzieci języka angielskiego. W przerwach pomiędzy zajęciami wsiadał na rower i jeździł po okolicznych wioskach. Nie zabraknie też historii z Birmy – kraju, w którym mimo, że „biali” przybysze z Zachodu wyrządzili dużo krzywd, to jego mieszkańcy nadal są nieprawdopodobnie gościnni oraz z bardzo popularnego ostatnio Wietnamu. Dowiemy się, jak wygląda codzienność mieszkańca animistycznej, laotańskiej wioski.

Bilety do nabycia w kasie oraz na https://biletyna.pl/inne/W-80-minut-dookola-swiata-Indochiny/Wloclawek

Piotr Wnuk – pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień. W Indochinach spędził łącznie 7 miesięcy.


czwartek17 października

piątek18 października

sobota19 października

niedziela20 października

poniedziałek21 października

wtorek22 października

środa23 października

czwartek24 października

piątek25 października

sobota26 października

niedziela27 października

niedziela3 listopada

wtorek5 listopada

piątek8 listopada

sobota9 listopada

niedziela10 listopada

poniedziałek11 listopada

sobota23 listopada

niedziela24 listopada

czwartek28 listopada

piątek29 listopada

wtorek3 grudnia

piątek6 grudnia
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone