Zamknij
REKLAMA

środa, 23.10, godz. 18:00

Sala kameralna Browaru B.

Bilety: 10 zł

Podróż w 80 minut dookoła świata. Podróżnik Piotr Wnuk będzie przewodnikiem po Wietnamie, Kambodży, Laosie oraz Birmie i opowie zarówno o swoich przygodach, jak też o tematach trudnych i przez to niepopularnych.

Był wolontariuszem w wiejskiej szkole im. Polskich Żołnierzy w Kambodży, gdzie zajmował się prostymi pracami budowlanymi, malowaniem klas, ławek oraz nauczaniem dzieci języka angielskiego. W przerwach pomiędzy zajęciami wsiadał na rower i jeździł po okolicznych wioskach. Nie zabraknie też historii z Birmy – kraju, w którym mimo, że „biali” przybysze z Zachodu wyrządzili dużo krzywd, to jego mieszkańcy nadal są nieprawdopodobnie gościnni oraz z bardzo popularnego ostatnio Wietnamu. Dowiemy się, jak wygląda codzienność mieszkańca animistycznej, laotańskiej wioski.

Bilety do nabycia w kasie oraz na https://biletyna.pl/inne/W-80-minut-dookola-swiata-Indochiny/Wloclawek

Piotr Wnuk – pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień. W Indochinach spędził łącznie 7 miesięcy.