Zamknij
REKLAMA

poniedziałek, 22.10, godz. 19:00

Teatr Impresaryjny, ul. Wojska Polskiego 13

Bilety: bezpłatne wejściówki

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na komedię Mariusza Więcka i Jerzego Wójcickiego pt: ''Kłopoty małżeńskie''.

To komedia napisana na dwójkę aktorów składająca hołd tym, którzy nie bacząc na trudy codziennego życia, mają odwagę nie wstąpić w związek małżeński, co często wiąże się z niekończącymi się wyrzeczeniami i emocjonalnymi kryzysami. Czym jest kamień filozoficzny, który sprawia, że ludzie chcą być razem? O co naprawdę kłócimy się, kiedy kłócimy się o niepościelone łóżko?

Spektakl prezentowany będzie w ramach Projektu „Wojny domowe – Akademia Kłótni małżeńskiej”, którego drugą integralną częścią będzie dyskusja moderowana z udziałem ekspertów w dziedzinie psychologii – Renatą Gehrke i Agnieszką Kamińską. Podczas tej rozmowy eksperci przybliżą sposoby na uczciwą, konstruktywną kłótnię, wezmą pod lupę bohaterów spektaklu, przedstawią emocjonalną dynamikę związku i pomogą zrozumieć co pomaga, a co utrudnia w byciu razem. Połączenie tych dwóch elementów jest innowacyjną metodą połączenia sztuki, rozrywki oraz edukacji psychologicznej…

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich oddział Gdańsk. W spektaklu wystąpią aktorzy gdańskiego Teatru Wybrzeże.

Co zrobić by obejrzeć ten niecodzienny spektakl?

Wystarczy zalogować się na stronę www.serwismalzenski.pl, wejść w SPEKTAKL, następnie miejscowość WŁOCŁAWEK, wypełnić oznaczone pola i… odebrać bezpłatną wejściówkę w Kasie włocławskiego Teatru.


sobota23 lutego

niedziela24 lutego

poniedziałek25 lutego

wtorek26 lutego

środa27 lutego

czwartek28 lutego

piątek1 marca

sobota2 marca

niedziela3 marca

poniedziałek4 marca

wtorek5 marca

środa6 marca

piątek8 marca

sobota9 marca

niedziela10 marca

piątek15 marca

sobota16 marca

wtorek19 marca

sobota23 marca

niedziela24 marca

sobota30 marca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone