Zamknij

niedziela, 02.12, godz. 10:00

Przystań nad Wisłą, ul. Piwna 1A

Morsy Kujawskie Włocławek organizują IV Edycję Mikołajkowego Przepływania Wpław Wisły. Jest to impreza sportowo-rekreacyjna, organizowana w ramach projektu „Mikołaj też dba o zdrowie, hart ducha, tężyznę fizyczną i przepływa Wisłę”.

Wydarzenie polega na przepłynięciu wpław Wisły z jednego brzegu na drugi na dystansie ok. 500 m. Uczestnicy, jak na morsów przystało, płyną w strojach kąpielowych z płetwami lub bez. Każdy z uczestników biorący udział w przepływaniu zabiera ze sobą czapkę Mikołaja i bojkę ratowniczą tzw. „pamelkę”. Dla przepływających będą przygotowane medale, dyplomy, obiad, a dla wszystkich uczestników kawa, herbata i ciepła zupa.

W imprezie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Koszt uczestnictwa w IV Edycji Mikołajkowego Przepływania Wpław Wisły wynosi 50,00 zł. Impreza nie jest komercyjna i nie służy zarabianiu pieniędzy. Środki z opłat pokrywają koszty ubezpieczenia i obiadu.

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: [email protected] Termin zgłoszeń i wpłat upływa 18 listopada 2018 r. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, nazwę klubu morsów, telefon, informację czy uczestnik będzie płynął w płetwach czy bez, PESEL, oraz adres zamieszkania.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowe opłacenie wpisowego. Limit miejsc wynosi 50 osób.


piątek14 grudnia

sobota15 grudnia

niedziela16 grudnia

poniedziałek17 grudnia

wtorek18 grudnia

czwartek20 grudnia
czw 20 gru
10:00-14:00

piątek21 grudnia

środa26 grudnia

piątek28 grudnia

niedziela30 grudnia

poniedziałek31 grudnia

środa2 stycznia

niedziela20 stycznia

piątek25 stycznia

niedziela3 lutego
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone