Zamknij

czwartek, 31.01, godz. 18:00

CK Browar B., ul. Łęgska 28

Bilety: 15 zł

“Wduszygranie” to nowy cykl koncertów poetyckich w Browarze B. Podczas pierwszego koncertu wystąpi pochodzący z Pomorza autor tekstów, wykonawca i wokalista- Łukasz Majewski.

Swoją przygodę z piosenką zaczynał w zespole turystyczno-folkowym Vergil van Troff (2001-2004) z którym zdobywał nagrody min. na YAPA, Bazunie i Bieszczadzkich Aniołach. Potem przyszedł czas na autorską kaVkę (2004-2007), trzyosobowy zespół , z którym rozpoczął swoją przygodę na festiwalach piosenki artystycznej. Od 2007 roku występuje w różnych składach lub solo jako Łukasz Majewski. Laureat kilkudziesięciu festiwali z kręgu piosenki turystycznej, poetyckiej i autorskiej. Sporadycznie występuje z projektem MSW, w skład którego wchodzi trzech bardów: Majewski, Skrzypczak (Marcin) i Wawrzyniak (Andrzej). Jak sam opisuje ten projekt: jakie ministerstwo, takie sprawy wewnętrzne ! Autorski recital, który wykonuje, nosi tytuł „Mężczyzna z zakolami”.
Wśród osiągnięć Łukasza Majewskiego znalazły się: Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Nagroda im. Wojtka Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, dwukrotnie Złota Piątka Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie, I miejsce i dyplom Ministra Kultury na Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu, I miejsce na Festiwalu „Łaźnia” w Radomiu, I miejsce na Festiwalu Recitali „Wieczorne nastroje” w Kwidzynie, Nagroda im. Janka i Jacka Stefańskich i dwie Rajdowe Piosenki Roku na Festiwalu Bazuna.

Bilety  dostępne w kasie i TUTAJ.


środa21 sierpnia

czwartek22 sierpnia

piątek23 sierpnia

sobota24 sierpnia

niedziela25 sierpnia

poniedziałek26 sierpnia

wtorek27 sierpnia

piątek30 sierpnia

sobota31 sierpnia

niedziela1 września

piątek6 września

sobota7 września

niedziela8 września

sobota14 września

sobota21 września

czwartek26 września

sobota28 września

piątek4 października

niedziela6 października

sobota12 października

piątek18 października
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone