Zamknij
REKLAMA

czwartek, 31.01, godz. 18:00

CK Browar B., ul. Łęgska 28

Bilety: 15 zł

“Wduszygranie” to nowy cykl koncertów poetyckich w Browarze B. Podczas pierwszego koncertu wystąpi pochodzący z Pomorza autor tekstów, wykonawca i wokalista- Łukasz Majewski.

Swoją przygodę z piosenką zaczynał w zespole turystyczno-folkowym Vergil van Troff (2001-2004) z którym zdobywał nagrody min. na YAPA, Bazunie i Bieszczadzkich Aniołach. Potem przyszedł czas na autorską kaVkę (2004-2007), trzyosobowy zespół , z którym rozpoczął swoją przygodę na festiwalach piosenki artystycznej. Od 2007 roku występuje w różnych składach lub solo jako Łukasz Majewski. Laureat kilkudziesięciu festiwali z kręgu piosenki turystycznej, poetyckiej i autorskiej. Sporadycznie występuje z projektem MSW, w skład którego wchodzi trzech bardów: Majewski, Skrzypczak (Marcin) i Wawrzyniak (Andrzej). Jak sam opisuje ten projekt: jakie ministerstwo, takie sprawy wewnętrzne ! Autorski recital, który wykonuje, nosi tytuł „Mężczyzna z zakolami”.
Wśród osiągnięć Łukasza Majewskiego znalazły się: Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Nagroda im. Wojtka Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, dwukrotnie Złota Piątka Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie, I miejsce i dyplom Ministra Kultury na Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu, I miejsce na Festiwalu „Łaźnia” w Radomiu, I miejsce na Festiwalu Recitali „Wieczorne nastroje” w Kwidzynie, Nagroda im. Janka i Jacka Stefańskich i dwie Rajdowe Piosenki Roku na Festiwalu Bazuna.

Bilety  dostępne w kasie i TUTAJ.


piątek22 lutego

sobota23 lutego

niedziela24 lutego

poniedziałek25 lutego

wtorek26 lutego

środa27 lutego

czwartek28 lutego

piątek1 marca

sobota2 marca

niedziela3 marca

poniedziałek4 marca

wtorek5 marca

piątek8 marca

sobota9 marca

niedziela10 marca

piątek15 marca

sobota16 marca

wtorek19 marca

sobota23 marca

niedziela24 marca

sobota30 marca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone