Zamknij

czwartek, 31.01, godz. 18:00

CK Browar B., ul. Łęgska 28

Bilety: 15 zł

“Wduszygranie” to nowy cykl koncertów poetyckich w Browarze B. Podczas pierwszego koncertu wystąpi pochodzący z Pomorza autor tekstów, wykonawca i wokalista- Łukasz Majewski.

Swoją przygodę z piosenką zaczynał w zespole turystyczno-folkowym Vergil van Troff (2001-2004) z którym zdobywał nagrody min. na YAPA, Bazunie i Bieszczadzkich Aniołach. Potem przyszedł czas na autorską kaVkę (2004-2007), trzyosobowy zespół , z którym rozpoczął swoją przygodę na festiwalach piosenki artystycznej. Od 2007 roku występuje w różnych składach lub solo jako Łukasz Majewski. Laureat kilkudziesięciu festiwali z kręgu piosenki turystycznej, poetyckiej i autorskiej. Sporadycznie występuje z projektem MSW, w skład którego wchodzi trzech bardów: Majewski, Skrzypczak (Marcin) i Wawrzyniak (Andrzej). Jak sam opisuje ten projekt: jakie ministerstwo, takie sprawy wewnętrzne ! Autorski recital, który wykonuje, nosi tytuł „Mężczyzna z zakolami”.
Wśród osiągnięć Łukasza Majewskiego znalazły się: Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Nagroda im. Wojtka Bellona na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, dwukrotnie Złota Piątka Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie, I miejsce i dyplom Ministra Kultury na Festiwalu im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu, I miejsce na Festiwalu „Łaźnia” w Radomiu, I miejsce na Festiwalu Recitali „Wieczorne nastroje” w Kwidzynie, Nagroda im. Janka i Jacka Stefańskich i dwie Rajdowe Piosenki Roku na Festiwalu Bazuna.

Bilety  dostępne w kasie i TUTAJ.


poniedziałek22 kwietnia

środa24 kwietnia

czwartek25 kwietnia

piątek26 kwietnia

sobota27 kwietnia

niedziela28 kwietnia

poniedziałek29 kwietnia

środa1 maja

środa8 maja

czwartek9 maja

piątek10 maja

sobota11 maja
sob 11 maj
15:00

środa15 maja

piątek17 maja

niedziela19 maja

czwartek23 maja

piątek24 maja

niedziela26 maja

sobota15 czerwca

piątek21 czerwca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone