Zamknij
REKLAMA

sobota, 26.01, godz. 10:00-13:00

Schronisko dla zwierząt, ul. Przemysłowa 16

Bilety: udział bezpłatny

Bieg na Sześć Łap to inicjatywa, dzięki której schroniskowe psy oprócz dawki ruchu na świeżym powietrzu mają możliwość socjalizacji, która jest niezmiernie ważna przed adopcją do nowego domu. Dodatkowo, jeśli rozważasz adopcje zwierzaka ze schroniska, ta impreza jest też dla Ciebie. Bieg na 6 Łap to doskonała okazja, by odrobinę lepiej poznać psiaka przed adopcją.

Uczestnicy będą mogli zabrać podopiecznych schroniska na spacer do pobliskiego lasu. Ze względu na panującą aurę w tej edycji będzie wyznaczona tylko jedna trasa o długości ok. 2-3 km.

Uwaga! W przypadku niekorzystnej pogody, która mogła by zagrażać zwierzakom lub uczestnikom biegu, impreza może zostać przełożona na inny termin.

Psiaki będą wydawane uczestnikom od godziny 10:00. Przed biegiem każdy z uczestników otrzyma krótką ściągę podpowiadającą, jak zachowywać się podczas spaceru/biegu ze schroniskowym psem. 

Do biegu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia mogą brać udział w imprezie tylko po opieką osoby dorosłej.

Formularz rezerwacji miejsca (decyduje kolejność zgłoszeń).

Lista osób zapisanych.


piątek22 lutego

sobota23 lutego

niedziela24 lutego

poniedziałek25 lutego

wtorek26 lutego

środa27 lutego

czwartek28 lutego

piątek1 marca

sobota2 marca

niedziela3 marca

poniedziałek4 marca

wtorek5 marca

piątek8 marca

sobota9 marca

niedziela10 marca

piątek15 marca

sobota16 marca

wtorek19 marca

sobota23 marca

niedziela24 marca

sobota30 marca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone