Zamknij

sobota, 26.01, godz. 10:00-13:00

Schronisko dla zwierząt, ul. Przemysłowa 16

Bilety: udział bezpłatny

Bieg na Sześć Łap to inicjatywa, dzięki której schroniskowe psy oprócz dawki ruchu na świeżym powietrzu mają możliwość socjalizacji, która jest niezmiernie ważna przed adopcją do nowego domu. Dodatkowo, jeśli rozważasz adopcje zwierzaka ze schroniska, ta impreza jest też dla Ciebie. Bieg na 6 Łap to doskonała okazja, by odrobinę lepiej poznać psiaka przed adopcją.

Uczestnicy będą mogli zabrać podopiecznych schroniska na spacer do pobliskiego lasu. Ze względu na panującą aurę w tej edycji będzie wyznaczona tylko jedna trasa o długości ok. 2-3 km.

Uwaga! W przypadku niekorzystnej pogody, która mogła by zagrażać zwierzakom lub uczestnikom biegu, impreza może zostać przełożona na inny termin.

Psiaki będą wydawane uczestnikom od godziny 10:00. Przed biegiem każdy z uczestników otrzyma krótką ściągę podpowiadającą, jak zachowywać się podczas spaceru/biegu ze schroniskowym psem. 

Do biegu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 roku życia mogą brać udział w imprezie tylko po opieką osoby dorosłej.

Formularz rezerwacji miejsca (decyduje kolejność zgłoszeń).

Lista osób zapisanych.


środa21 sierpnia

czwartek22 sierpnia

piątek23 sierpnia

sobota24 sierpnia

niedziela25 sierpnia

poniedziałek26 sierpnia

wtorek27 sierpnia

piątek30 sierpnia

sobota31 sierpnia

niedziela1 września

piątek6 września

sobota7 września

niedziela8 września

sobota14 września

sobota21 września

czwartek26 września

sobota28 września

piątek4 października

niedziela6 października

sobota12 października

piątek18 października
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone