Zamknij
REKLAMA

Rowerem po Gminie Włocławek. Jest druga szansa na udział w wyjątkowym rajdzie

16.19, 04.08.2022 G.S
Skomentuj Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Nadal jest szansa, żeby wziąć udział w IV Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Kruszynie. Impreza została przełożona z powodu złej pogody i odbędzie się w tę sobotę (6 sierpnia). 

IV Rajd Rowerowy pn. "Ekologia na dwóch kółkach" pod patronatem Wójta Gminy Włocławek Magdaleny Korpolak-Komorowwskiej miał odbyć się pod koniec lipca, ale nic z tego nie wyszło z powodu złej pogody. Impreza została przełożona na sobotę, 6 sierpnia. 

Zapisy nadal trwają (należy dzwonić pod numery telefonów podane na plakacie, który znajduje się pod tekstem). 

Z Kruszyna, ze Smólnika, z Warząchewki

Organizatorzy przygotowali dla uczestników imprezy trzy trasy odpowiednie dla rowerzystów w każdym wieku. 

Pierwsza prowadzi z Kruszyna przez Nakonowo, Kowal i Dębniaki do Zielonej Szkoły w Goreniu i z powrotem. Celem drugiej trasy - z Warząchewki Polskiej przez Warząchewkę Królewską, Gołaszewo oraz także Kowal i Dębniaki, jest również Goreń. Ci, którzy wybiorą trzeci wariant, dojada do Gorenia ze Smólnika

W czasie rajdu odbędą się warsztaty ekologiczne, dotyczące m.in. wiedzy przyrodniczej, zielonej energii czy segregowania śmieci. 

Organizator zapewnia uczestnikom rajdu posiłek regeneracyjny, wodę i ubezpieczenie. 

Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Kruszynie na organizację imprezy otrzymał 20 tys. zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

 
(G.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

GokGok

3 0

A czy zapisy będą na tej leżance w Kruszynie u pani dyrektor ? Śmiechu warte. Korpolak-Komorowska wygoniła GOK z budynku do kanciapy i nazwała to ośrodkiem kultury. Pytanko co tam można robić ? 07:58, 27.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%