REKLAMA

Myślał, że jest cwany. Hodował konopie w... szafie!

15:12, 17.03.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
15-latek zorganizował nielegalną uprawę w szafie. Fot. KPP Radziejów

Kryminalni z Radziejowa zatrzymali nastolatka, który uprawiał konopie indyjskie w szafie. 15-letni chłopak będzie się tłumaczył z nielegalnej hodowli przed sądem rodzinnym.

Do zatrzymania 15-letniego hodowcy konopi doszło w jednej z miejscowości na terenie pow. radziejowskiego. Kryminalni ustalili miejsce, gdzie mogą znajdować się narkotyki. Podczas przeszukania, w pokoju 15-latka policjanci natrafili na krzewy konopi indyjskich. Chłopak trzymał je w szafie.

- Szafę wyposażono w urządzenia do uprawy konopi, m.in. w wentylator, lampy i ekrany foliowe. Wewnątrz niej funkcjonariusze ujawnili  kilka roślin konopi w doniczkach. Rośliny były w różnej fazie wzrostu. Najwyższa miała 56 cm wysokości – mówi asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione konopie oraz sprzęt służący do ich uprawy. Nieletni hodowca usłyszał zarzut uprawy krzewów konopi indyjskich. Zgromadzony materiał dowodowy trafi do Sądu Rodzinnego w Radziejowie, który zdecyduje o wymiarze kary.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

tolerancyjnytolerancyjny

25 0

już dajcie spokój tym konopiom ,przecież to natura ,korupcja w Polsce na miliony , a tu za jakieś zioła ganiają ludzi , kto chce palić i tak to zrobi, to jego sprawa i jego zdrowie.Kiedyś wszyscy bimber pędzili i co do tej pory pędzą , a niech piją i , palą ile chcą , co komu do tego Wszystko powinno być legalne chyba jesteśmy wolnymi ludźmi, każdy ma wybór ,albo coś robi ,albo nie. Sam nie piję ani nie palę , ale nie obchodzi mnie że ktoś się truje, a tu ciągle tylko ile to konopi znaleźli i jaka to afera. Afery to w rządzie są i nie takie rzeczy robią, chciał se chłopak uhodować konopie to niech sobie hoduje wielkie mi coś. 19:25, 17.03.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

katekate

1 0

Żeby tylko korupcja, ruscy po Polsce z nożami i bronią palną latają, a policja nic nie robi. Mają kasę to mogą? Bo przyjeżdżają załatwiać lewiznę w Polsce? Obowiązkowe rozbrojenie na granicy i visy bo kiedyś zrobią jak w 39r. Akurat oni są zdolni do samych najgorszych rzeczy. 23:12, 19.03.2017


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017