REKLAMA

Policja zlikwidowała samochodową dziuplę. Były w niej auta z Polski i Niemiec

17:19, 18.03.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W złodziejskiej dziupli znajdowały się trzy skradzione auta. Fot. KPP Radziejów

Radziejowscy kryminalni odzyskali trzy pojazdy skradzione na terenie Polski i Niemiec o łącznej wartości ok. 240 tys. złotych. Samochody, częściowo rozmontowane, były schowane w przystosowanym do tego garażu.

Radziejowscy kryminalni zajmujący się przestępczością samochodową ustalili, że w garażu, w jednej z miejscowości w gm. Dobre mogą być przechowywane pojazdy pochodzące z kradzieży. Postanowili przeszukać dokładnie całą posesję.

- W trakcie czynności odnaleźli vw transportera skradzionego na terenie woj. śląskiego. W drugim pomieszczeniu odkryli audi Q7, częściowo rozebrane, skradzione na terenie Niemiec oraz rozmontowane i pocięte audi A6 skradzione w woj. śląskim. Pomieszczenia, w których przechowywane były pojazdy wyposażono w zagłuszacze sygnału GPS i GSM – informuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

Łączna wartość zabezpieczonych pojazdów wynosi około 240 tys. złotych. Do sprawy zatrzymano 35 i 42-latka z pow. radziejowskiego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa.

Radziejowscy policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratora o zastosowanie aresztu tymczasowego dla podejrzanych. Mężczyznom grozi kara od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

qw_qw_

1 3

...Polska 18:08, 18.03.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fgggfggg

13 12

Bawi mnie widok kobiety w mundurze 19:55, 18.03.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tak?tak?

1 12

Szkoda ,że nie na już Auschwitz , być może mał(a)byś okazję do zmiany zdania 20:47, 18.03.2017


Gosc kppkGosc kppk

9 12

Kobiety sa lepszymi policjantami niz mężczyźni 22:06, 18.03.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wiemwiem

3 0

racja.na drodze facet może ci odpuścić,spódnica-nie. 16:54, 21.03.2017


SEPARATYSTA BOBASSEPARATYSTA BOBAS

7 3

Do Państwa Policjantów!
Czy podjęliby się Państwo likwidacji Rady Miasta, to też na swój sposób dziupla... Obudźcie ich o 6-tej rano, coo?.
Jeżeli chcesz zostać politykiem i uczestniczyć w tym syfie to poważnie się zastanów i najlepiej zrób to dwa razy bo jeśli uważasz siebie za uczciwego człowieka to polityka odmieni twoje oblicze i później nie będziesz mógł spojrzeć sobie w oczy w lustrzanym odbiciu. Polityka ma to do siebie, że leży w rękach niesamowicie zepsutego środowiska, które nad interes ludzi stawia swój własny. Ci ludzie nie mają skrupułów w swoich działaniach i jeśli chcesz być politykiem musisz grać według ich zasad inaczej w bardzo szybkim tempie się ciebie stamtąd pozbędą i twoja kariera zakończy się jeszcze przed tym za nim się dobrze zacznie. To prawdziwe hieny nie znające litości dla nikogo, no może dla swoich wieloletnich kumpli, z którymi łączy ich wiele lewych układów dzięki, którym dorabiają się prawdziwych fortun a to wszystko z naszych podatków. Ten system źle działa i wie o tym praktycznie każdy, ale nikt z tym nic nie robi bo ci co są na górze kierują swoimi działaniami w ten sposób by to wszystko mogło być dalej kontynuowane. Dlatego zastanów się ponownie czy jesteś takim typem człowieka jak oni i czy możesz spokojnie okłamywać ludzi jako polityk bo tym właśnie w głównej mierze będziesz się zajmował.
23:45, 18.03.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

politykpolityk

0 0

sep.bob.z tego wynika,że nie umiesz kraść i w związku z tym nie nadajesz się na polityka. 14:48, 22.03.2017


REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017