REKLAMA

Nieprzytomny trafił do szpitala. Okazało się, że został pobity

18:18, 19.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
18 i 20-latek odpowiedzą za pobicie. Fot. KPP RypinFot. KPP Rypin

Do rypińskiego szpitala trafił nieprzytomny mężczyzna. Jak się później okazało, został pobity przez dwóch mieszkańców powiatu rypińskiego. 18-latek i jego o dwa lata starszy kolega mogą za to trafić do więzienia na pięć lat.

Dyżurny rypińskiej policji otrzymał zgłoszenie od dyspozytora pogotowia ratunkowego, który poinformował, że do szpitala został przyjęty nieprzytomny mężczyzna, prawdopodobnie pobity. Kryminalni, którzy zajęli się sprawą, zaczęli ustalać, co się stało.

- Szybko wytypowali dwóch mężczyzn, których podejrzewali o związek z tym zdarzeniem. Cały czas zbierali dowody, które potwierdziły ich przypuszczenia. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu rypińskiego w wieku 18 i 20 lat. To oni w miejscowości Przywitowo pobili poszkodowanego, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala – mówi asp. Dorota Rupińska z KPP w Rypinie.

Obaj mężczyźni trafili do aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia i spowodowania obrażeń ciała, które skutkowały u poszkodowanego naruszeniem czynności narządu ciała na okres powyżej siedmiu dni. Grozi im za to pięciu lat pozbawienia wolności. Na wniosek policji prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

jarmarjarmar

4 2

Dobre du..p..sko 12:50, 20.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017