Zamknij
REKLAMA

Ukrywał się przez rok. Wydano za nim trzy listy gończe

15:31, 10.09.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Poszukiwany mężczyzna trafił już do zakładu karnego. Fot. depositphotos

W ręce policjantów wpadł 36-latek poszukiwany aż trzema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania w Gdyni. Dzięki ustaleniom policjanta ds. poszukiwań, mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego.

Policjant służby kryminalnej zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób uzyskał informacje o poszukiwanym, dzięki którym możliwe było zatrzymanie poszukiwanergo na terenie Gdyni.

- 36-letni mieszkaniec Rypina ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od września ubiegłego roku. Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez sądy w Warszawie i Krakowie za liczne oszustwa internetowe. Ponadto wydane były za nim zarządzenia o ustaleniu miejsca jego pobytu celem przedstawienia zarzutów za popełnione inne przestępstwa – mówi asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy KPP w Rypinie.

Policjant z Rypina, który pracował nad sprawą dowiedział się, że mężczyzna przebywa na terenie Gdyni. Następnie ustalił dzień i miejsce, w którym poszukiwany miał przebywać i powiadomił tamtejszych policjantów. Ustalenia funkcjonariusza okazały się trafne. Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do zakładu karnego. Spędzi tam co najmniej rok i 10 miesięcy.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018