Zamknij
REKLAMA

Ukradł prawie 800 naklejek. Teraz grozi mu długa odsiadka!

14:40, 11.09.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
61-latek ukradł blisko 800 naklejek uprawniających do otrzymania promocyjnej maskotki. Teraz grozi mu więzienie. Fot. Biedronka-materiały prasowe/depositphotos.com

Nawet 5 lat więzienia grozi mężczyźnie, który w jednym z popularnych dyskontów ukradł 790 naklejek niezbędnych do odbioru maskotek promocyjnych. Sprawcę złapano dzięki zapisom z monitoringu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 września w jednym z marketów Biedronka w Aleksandrowie Kujawskim. Około godziny 10 kamery monitoringu zarejestrowały 61-letniego mężczyznę, który wyniósł ze sklepu 790 naklejek. Skradziony produkt miał posłużyć, w ramach akcji promocyjnej, do odbioru maskotek. 

Zgodnie z prawem, kradzież mienia o wartości nie przekraczającej 500 zł. jest tylko wykroczeniem. Okazało się, że wartość skradzionego mienia wynosi 790 złotych, a więc jest już przestępstwem. Mężczyzna został ujęty już kilka godzin po zdarzeniu. W jego zatrzymaniu pomógł zapis z monitoringu i praca policjantów z działu kryminalnego. 61-latkowi zostały postawione zarzuty. Za kradzież promocyjnych naklejek grozi nawet do 5 lat więzienia. 

W ostatnich dniach głośno było o innych incydentach związanych z kradzieżą naklejek. Na początku września, kraj obiegła informacja, że w Pułtusku, jedna z klientek, wykorzystując nieuwagę kasjerki ukradła 1378 sztuk promocyjnego produktu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Polaczek Polaczek

0 1

Jakies *%#)!& y to kradna. 23:31, 11.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018