Zamknij
REKLAMA

W spalonym samochodzie znaleziono szczątki ludzkie! Sprawę bada policja i prokurator

16:50, 08.11.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Auto doszczętnie spłonęło. fot. OSP Tłuchowo/KPP Lipno

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności pożaru auta osobowego. Wewnątrz spalonego pojazdu ujawniono ludzkie szczątki.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Julkowo (gm. Tłuchowo). Strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Lipna i OSP Tłuchowo interweniowali, gdy otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie.

- Jak się okazało po przeprowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, w pojeździe znajdowały się szczątki ludzkie. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy - informuje mł. asp. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Okoliczności tej tragedii wyjaśniają lipnowscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zapalenia się auta mogło dojść w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej. Trwają także czynności zmierzające do potwierdzenia danych osoby, która w chwili pożaru znajdowała się wewnątrz auta. Decyzją prokuratora, ujawnione szczątki ludzkie oraz wrak pojazdu zabezpieczono w celu przeprowadzenia dalszych czynności. 

(.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone