Zamknij
REKLAMA

O krok od tragedii! Policjanci odnaleźli staruszkę w rowie

13:52, 01.12.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Kobietę odprowadzono do domu. Na szczęście była cała i zdrowa. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Podczas rutynowego patrolu policjanci dowiedzieli się o zaginięciu 69-latki. Z otrzymanych informacji wynikało, że kobieta mająca problemy ze wzrokiem wyszła z domu i nie wróciła. Na szczęście całą i zdrową odnaleźli ją mundurowi.

W środę, 29 listopada dyżurny KPP w Rypinie otrzymał zgłoszenie dotyczące zaginionej kobiety. Kobieta wyszła z jednego z domów na terenie gm. Wąpielsk i nie powróciła. 69-latkę od razu zaczęli szukać policjanci będący na służbie i najbliżsi sąsiedzi.

- Do akcji zostali skierowani policjanci będący w służbie, którzy natychmiast zaczęli przeczesywać pobliskie tereny.  Do pomocy zaangażowali się również sąsiedzi.  Po niespełna godzinie policjanci z „patrolówki” sierż. sztab. Marcin Jackowski oraz st. sierż. Kamil Słomiński odnaleźli kobietę leżącą w rowie melioracyjnym - mówi asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie.

Kobietę odnaleziono ok. 400 m. od domu. Nie wiedziała gdzie się znajduje, uskarżała się na zimno oraz bóle. Policjanci odprowadzili ją do domu, gdzie czekała na nią rodzina i wezwana wcześniej karetka pogotowia ratunkowego. 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

ewaewaewaewa

13 0

Nie umniejszając powadze całej sytuacji, chciałam wyrazić dezaprobatę dla nazywania kobiety 69-letniej staruszką. Moja mama ma właśnie tyle lat. Jest piękna, energiczna dowcipna, pełna życia. To określenie do niej totalnie nie pasuje! Ja staruszką nazwałbym MOŻE kobietę 90- letnią albo starszą. Czasy się zmieniły, kobiety się zmieniły. Poczułam się osobiście urażona. Życzę zdrowia odnalezionej pani, nie chciałabym nikogo urazić, ale proszę o więcej wyczucia i zastanowienia przy formułowaniu takich określeń. Pozdrawiam. 07:50, 04.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone