Zamknij
REKLAMA

Mężczyzna przygnieciony przez maszynę! 60-latek z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala

11:20, 10.04.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Mężczyzna trafił do szpitala, a okoliczności zdarzenia wyjaśniają radziejowscy policjanci. Fot. KPP w Radziejowie

Do groźnego wypadku doszło podczas wykonywania prac na polu. Mężczyzna został przygnieciony przez ładowacz, którym próbował podnieść korzeń drzewa. 

W sobotę, 7 kwietnia około godz. 17:20 w jednym z gospodarstw rolnych w gminie Osięciny 60-latek podczas wykonywania prac polowych został przygnieciony przez maszynę rolniczą.

- Dyżurny radziejowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, o wypadku podczas prac na polu. Natychmiast udali się tam mundurowi. Na miejscu zastali załogę pogotowia, która udzielała pomocy medycznej 60-letniemu mieszkańcowi powiatu radziejowskiego. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna za pomocą ładowacza próbował podnieść z pola korzeń drzewa - poinformował asp.szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Jak zdołali ustalić będący na miejscu zdarzenia policjanci, w pewnym momencie urządzenie wraz z przyczepionym do niego ciągnikiem, przewróciło się i po chwili przygniotło 60-latka.  

Mężczyzna, z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają radziejowscy policjanci.

(.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone