Zamknij
REKLAMA

Przygotuj się na Święto Żuru Kujawskiego. Będzie się działo!

06:00, 11.06.2018 | Artykuł sponsorowany

Dużymi krokami zbliżamy się do największego wydarzenia kulinarnego w regionie. Święto Żuru Kujawskiego już 16 czerwca w Starym Brześciu.

Będzie kulinarnie i muzycznie. Dla mieszkańców i gości Grodu Łokietka najbliższy czas obfitował będzie w moc atrakcji. 

Już 16 czerwca zapraszamy na największe wydarzenie kulinarne w regionie – VIII  Święto Żuru Kujawskiego. Głównym punktem eventu będzie konkurs kulinarny, podczas którego 21 drużyn, według własnego pomysłu i receptury, na otwartym palenisku, będzie przygotowywać żur. 

W zmaganiach udział wezmą przedstawiciele szkół, restauracji, panie z kół gospodyń wiejskich oraz reprezentanci firm z Brzeskiej Strefy Gospodarczej. O popularności Święta świadczyć może to, że wśród drużyn biorących udział w konkursie są zespoły pochodzące z powiatu nie tylko włocławskiego, ale również radziejowskiego i aleksandrowskiego.

Wychodząc naprzeciw wzrastającym oczekiwaniom uczestników, gmina dokłada wszelkich starań, aby każda z edycji dostarczała niezapomnianych wrażeń i emocji.  

Oprócz tradycyjnego konkursu kulinarnego, na brzeskiej scenie muzycznej pojawią się gwiazdy znane z krajowej sceny.  W bogatym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Przed publicznością pojawią się: Happysad, Defis i Sitek.

Zachęcamy do śledzenia aktualności "Święta Żuru Kujawskiego 2018": 
www.facebook.com/events/217093809061578

Organizatorami Święta są: Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim, Brzeskie Centrum Kultury oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu.  

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone