Zamknij
REKLAMA

Ta kobieta mogła zginąć. Kierując samochodem osobowym uderzyła w przydrożne drzewo!

12:20, 08.08.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Około godziny 07.30 dyżurny Komendy w Aleksandrowie Kujawskim otrzymał informację, że w Opokach samochód osobowy uderzył w drzewo. Fot. KPP w Aleksandrowie Kujawskim.

W miniony piątek, na jednej z dróg wojewódzkich doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca samochodem osobowym uderzyła w przydrożne drzewo. 

Do zdarzenia doszło 3 sierpnia w godzinach porannych w Opokach w powiecie aleksandrowskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn uderzyła w drzewo.

- Około godziny 07.30 dyżurny Komendy w Aleksandrowie Kujawskim otrzymał informację, że w Opokach samochód osobowy uderzył w drzewo. Policjanci, którzy udali się na miejsce zastali samochód skoda, który był „wbity” w drzewo. Kierująca była trzeźwa, została przewieziona do szpitala - relacjonuje st. sierż. Magdalena Jóźwiak, pełniąca obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Badanie wykazało, że kobieta była trzeźwa. Na szczęście, poza kobietą w zdarzeniu nie ucierpiał nikt inny. Sprawą zajmie się teraz sąd.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

BuldogBuldog

1 3

Ale się udało i artykuł zbędny 22:17, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kyselakkyselak

7 0

Czy trzeźwość kierującego jest czymś tak wyjątkowym, że trzeba to zawsze podkreślać, nawet kilkukrotnie w artykule? 22:30, 07.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KierowcaKierowca

3 0

Dla jej dobra lepiej zabrać jej prawo jazdy i nigdy nie oddawać. Ta kobieta nie została stworzona do prowadzenia pojazdów. Nie ma w tym nic strasznego, na pewno w czymś innym jest nie do pokonania. Każdy ma inne predyspozycje.i i słabe strony. 09:04, 08.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MMMMMMMM

0 0

A skąd super Kierowca wie co takiego się stało, że uderzyła w drzewo, może auto nie było sprawne, może się źle poczuła, a może ktoś inny swoją jazdą przyczynił się do tego. Zamiast od razu wyrokować zabranie prawa jazdy, warto poczekać na ustalenie przyczyn.17:22, 08.08.2018


© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone