Zamknij
REKLAMA

Wyeliminowali z ruchu kolejne niesprawne pojazdy. Jeden z pojazdów odjechał na lawecie!

18:11, 08.09.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Działania ukierunkowane były na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. Fot. KPP w Radziejowie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili wspólną akcję kontrolną. Okazało się, że jedno z aut w ogóle nie powinno wyjechać na drogę.

Wspólna akcja została przeprowadzona we wtorek 4 września. Policjanci na miejsce kontroli wybrali takie miejsca, gdzie bez przeszkód można zważyć i skontrolować pojazdy.

- Działania ukierunkowane  były na ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy. Policjanci i inspektorzy zwracali szczególną  uwagę  na stan techniczny pojazdów, czas pracy, wagę przewożonych towarów.  Każdy kierowca był także poddany badaniu na  stan trzeźwości – relacjonuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP Radziejów.

W trakcie kontroli ujawniono jedno auto, które w ogóle nie powinno poruszać się po drogach. Było w tak złym stanie technicznym, że policjanci od razu zatrzymali jego dowód rejestracyjny. Z miejsca kontroli pojazd odjechał już na lawecie.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone