Zamknij
REKLAMA

Zobacz, gdzie ukryła tak dużą ilość narkotyków. Sprawą kobiet zajmie się teraz sąd!

08:03, 14.01.2019 | D.W.
Skomentuj
Teraz sprawą kobiet zajmie się radziejowski sąd, który zdecyduje o wymiarze kary. Grozi im więzienie. Fot. KPP w Radziejowie

Policjanci zatrzymali dwie kobiety, przy których znaleziono narkotyki. Jedna z nich, nielegalne środki ukryła w rowerku dziecięcym.

Cała sprawa miała swój początek w poniedziałek, 7 stycznia wieczorem na ul. Słonecznej w Piotrkowie Kujawskim. Policjanci z tamtejszego posterunku zatrzymali wtedy w celu wylegitymowania 19-letnią kobietę. Podczas kontroli zachowywała się ona bardzo nerwowo. Okazało się, że ma przy sobie 0,6 grama marihuany. Kobieta została zatrzymana i przewieziona na posterunek policji, a sprawa miała swój ciąg dalszy.

- Zajęli się nią kryminalni, którzy ustalili, że narkotyki mogła sprzedać 25-letnia mieszkanka pow. radziejowskiego. W trakcie przeszukania posesji, w której mieszkała kobieta, w dziecięcym rowerku stojącym na podwórku, policjanci znaleźli torebki strunowe z suszem roślinnym. Jak się okazało, było to blisko 37 g marihuany - relacjonuje asp. szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

25-letnia kobieta usłyszała już zarzuty posiadania i rozprowadzania środków odurzających. 19-latka usłyszała z kolei zarzut posiadania środków odurzających.

Teraz sprawą kobiet zajmie się radziejowski sąd, który zdecyduje o wymiarze kary. Grozi im więzienie.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

??

4 1

siostry eskobara z kolumbi wielki sukces 37ton marychy 16:58, 15.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone