Zamknij
REKLAMA

W piątek wieczorem w Siarzewie wybuchł pożar. Do akcji gaśniczej wysłano 15 zastępów straży pożarnej

10:00, 12.01.2019 | Ł.D.
REKLAMA
Skomentuj
Pożar wybuchł w piątek wieczorem. fot. Robert Jętczak - OSP Aleksandrów Kujawski

15 zastępów straży gasiło nocny pożar budynku w Siarzewie (gm. Raciążek). Do akcji wysłano cysternę gaśniczą i podnośnik z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku.

Pożar wybuchł w piątek wieczorem w budynku dawnej szwalni, ostatnio wykorzystywanej na cele mieszkalne. Gdy pierwsi strażacy dojechali na miejsce, ogniem zajęte było poszycie dachowe budynku. 

W trakcie akcji okazało się, że ciśnienie wody w pobliskich hydrantach jest niewystarczające. Podjęto wówczas decyzję o zwiększeniu ciśnienia i pobraniu wody z miejsc oddalonych od miejsca pożaru. O pomoc poproszono również inne jednostki strażackie z okolicy. Z Włocławka, poza podnośnikiem, do Siarzewa wysłano cysternę gaśniczą.

Oprócz dwóch zastępów Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, w akcji gaśniczej brali udział strażacy zawodowi i strażacy ochotnicy z Torunia, Ciechocinka, Raciążka, Konecka, Aleksandrowa, Żabieńca, Zbrachlina i Ostrowąsa.

Akcja gaśnicza trwała kilka godzin. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności pożaru.

[ALERT]1547283753593[/ALERT]

 

(Ł.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

asaasa

6 1

a z Lubania ich nie było na pewno naje .............li się jak pekasy ......larysa podnieś dupeczkę i zobacz co się dzieje w twojej obskurnej i brudnej gminie...........przestań balować bo jesteś już stare próchno a licznik bije ....... 10:25, 12.01.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Strażak Strażak

3 0

Śmieszy mnie to jak ludzie piszą komentarze a gówno wiedzą o tym co się dzieje. Sytuacja miała miejsca w innym powiecie i OSP w Lubania nie zostało tam zadysponowane, ale przecież najlepiej siedzieć w internecie i pier.... głupoty. ŻENADA! 19:15, 13.01.2019


HH

3 0

Klaryska jestes stara jak pień weź za budowę zapory a nie leniuchuj 12:55, 12.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone