Zamknij
REKLAMA

24-latek napadł na bar! Policja mówi o szczegółach kradzieży

12:18, 14.04.2019 | D.W.
Skomentuj
Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com/DDWłocławek

Policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież pieniędzy w barze. 24-latek zabrał z lady skarbonkę wypełnioną monetami i banknotami.

Do zdarzenia doszło w jednym z barów na terenie Topólki w powiecie radziejowskim. Jak udało się ustalić policjantom, którzy przybyli na miejsce przestępstwa, młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracownika skradł skarbonkę z pieniędzmi w kwocie około 650 złotych.

- Zajmujący się tą sprawą dzielnicowi, już po kilku godzinach wytypowali podejrzanego o ten czyn. Był nim 24-letni mieszkaniec pow. inowrocławskiego, który czasowo zamieszkuje na terenie powiatu radziejowskiego - relacjonuje asp.szt. Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie.

Z relacji policjantów wynika, że mężczyzna był bardzo zaskoczony, gdy zobaczył mundurowych. Po chwili przyznał się jednak do popełnionego czynu i wskazał miejsce, w którym zniszczył skarbonkę.

24-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Jego losem zajmie się teraz sąd, ale grozi mu od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1555068200045[/ALERT]

 

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

glinaglina

0 0

Jaki to NAPAD? śmiechu warte zwykła kradzież. Chyba, że napadł na skarbonkę. Rozumiem, że redakcja nie ma zbyt wiele tematów i podkręca różne nagłówki ale bez przesady. Gdzie tu jest napaść na kogoś? 08:11, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone