Zamknij
REKLAMA

Nowy basen został uroczyście otwarty. Dla gości będzie jednak czynny dopiero od majówki!

14:40, 21.04.2019 | B.B./D.W.
Skomentuj
Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się co prawda 14 kwietnia, jednak udostępnienie go sanatoryjnym gościom planowane jest w nadchodzący weekend majowy. Fot. Bogdan Bigosiński

W odrestaurowanym zabytkowym budynku przy ul. Warzelnianej uroczyście otwarto nową część sanatoryjną. W obiekcie znajduje się między inny okazały basen solankowy.

Budynek sanatoryjny w Ciechocinku z basenem solankowym i klimatyczną kawiarnią powiększa bazę noclegową i zabiegową istniejącego obok Sanatorium Łączność. Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się co prawda 14 kwietnia, jednak udostępnienie go sanatoryjnym gościom planowane jest w nadchodzący weekend majowy. Do tego czasu będą testowane wszystkie urządzenia techniczne i uzupełniane wyposażenie pokoi, kawiarni i zaplecza spa.

Uroczystość otwarcia w imieniu spółki zapoczątkowała powitaniem zaproszonych gości prezes zarządu Sanatorium Łączność.

- Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia i za tak liczne przybycie na uroczyste otwarcie naszego nowego obiektu. Szanowni Państwo, proszę pozwolić, że w pierwszej kolejności powitamy wszystkich udziałowców Spółki, na czele z zarządem głównego udziałowca Fundacji Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie, pana prezesa Kazimierza Kucia oraz  wiceprezesów zarządu: pana Marka Konopczyńskiego i pana Daniela Kucia. Mamy nadzieję, że nasza inwestycja przyczyni się do pozytywnego postrzegania Ciechocinka jako uzdrowiska - rozpoczęła uroczystość Katarzyna Bigosińska, prezes zarządu Sanatorium Łączność.

Część oficjalną zakończyło poświęcenie obiektu przez księdza prałata Grzegorza Karolaka oraz przemówienie burmistrza Ciechocinka. 

- Życzę sobie i naszemu miastu, by takich inwestycji było jak najwięcej - podkreślał Leszek Dzierżewicz, burmistrz Ciechocinka.

W nowym kompleksie znalazło się miejsce na basen solankowy, saunę, łaźnię parową, gabinety masażu i 50 nowych miejsc noclegowych. Od teraz, sanatorium Łączność dysponować będzie ponad 200 miejscami noclegowymi.

(B.B./D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (3)

wodawoda

13 6

a ch........j mnie obchodzi basen w ciechocinku, a nas kiedy remont delfina? 18:00, 21.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DanielcomDanielcom

3 4

a może dlatego, że w bliskiej odległości od Włocławka możesz skorzystać z basenu solankowego? Nie każdy jest takim bucem jak Ty, nie każdy siedzi w domu przed komputerem i patrzy tylko na czubek swojego nosa. 10:33, 22.04.2019


KarolakKarolak

2 0

Prałat poświęcił możecie się topić 11:23, 23.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone