Zamknij
REKLAMA

Przyjaciele pomagają chorej Anieli. W niedzielę organizują festyn!

10:49, 15.06.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Początek imprezy zaplanowano na godz. 15. Podczas festynu odbędzie się "Bieg dla Anieli", mecz "Społeczność Szkoły vs Reszta Świata" i przejażdżki starymi motocyklami. Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com

W najbliższą niedzielę, w Kowalu organizowany jest festyn na dziedzińcu Szkoły Podstawowej, przy ulicy Piwnej. Pieniądze zebrane podczas imprezy będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację Anieli, uczennicy ósmej klasy.

Z inicjatywą organizacji festynu szkolnego wyszli koledzy i koleżanki Anieli, którzy byli poruszeni wiadomością o jej niespodziewanej chorobie. W organizację imprezy charytatywnej włączyło się wiele osób i organizacji z Kowala i okolic.

- Aniela to wspaniała osoba, m. in. podpora naszej orkiestry, chórzystka i wokalistka, która wielokrotnie swoimi występami dawała nam radość. Proszę więc przyjdźcie na festyn i w miarę swoich możliwości udzielcie też finansowego wsparcia - informuje na swoim profilu facebookowym Eugeniusz Gołembiewski, burmistrz Kowala.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 15. Podczas festynu odbędzie się "Bieg dla Anieli", mecz "Społeczność Szkoły vs Reszta Świata" i przejażdżki starymi motocyklami. Prowadzona będzie również sprzedaż ciasteczek, gofrów, kiełbasek i balonów. W trakcie imprezy na scenie zaprezentują się również koledzy i koleżanki Anieli.

Cały dochód uzyskany podczas imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację ósmoklasistki. Wpłaty można również kierować na nr konta Rady Rodziców: 83 9557 0006 0018 4133 2000 0001 z dopiskiem "Dla Anieli".

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone