Zamknij
REKLAMA

Ukradli im mnóstwo sprzętu. Za pomoc oferują nagrodę finansową!

17:45, 15.07.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
Łupem złodzieja padło dużo sprzętu ogrodniczego niezbędnego do pielęgnacji terenów zielonych. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Czy w okolicach Pikutkowa grasuje szajka włamywaczy? W nocy z piątku na sobotę z terenu jednej z posesji skradziono sprzęt ogrodniczy o dużej wartości finansowej. Za pomoc w schwytaniu sprawców właściciele oferują wysoką nagrodę.

Do zuchwałej kradzieży doszło z 12 na 13 lipca przy wjeździe na autostradę w Pikutkowie. Łupem złodzieja padło dużo sprzętu ogrodniczego niezbędnego do pielęgnacji terenów zielonych. Z posesji zniknął między innymi traktor ogrodowy, kosiarki, piłki i kosy. Zginęła też przyczepa ogrodowa, skutek i wiele innych narzędzi. Właściciele wycenili straty na ponad 30 tysięcy złotych.

- Sprawa została od razu zgłoszona na policję. Pojawili się śledczy i psy tropiące. Naszym zdaniem złodzieje musieli wcześniej planować skok i to nie była przypadkowa sytuacja - mówi w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek poszkodowana kobieta.

Jak udało się nam ustalić to nie pierwsza tego typu sytuacja w Pikutkowie. W kwietniu jednej z rodzin podpalono dom. Niezbędny był wtedy generalny remont pomieszczeń.

Złodzieje mogą próbować sprzedać zdobyty łup. Za pomoc w ustaleniu sprawców kradzieży, właściciele skradzionego sprzętu ogrodowego oferują wysoką nagrodę finansową, którą ustalili na 3 tysiące złotych. Informacje, które mogą pozwolić ustalić personalia złodziei można zgłaszać pod numerem telefonu: 668-199-894. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Zdenerwowany MichałeZdenerwowany Michałe

21 2

Do roboty kurna a nie ludziom podpier***ać z podwórka dorobek. Tylko brudasy maja lepkie rączki w miodku 17:55, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone