Zamknij
REKLAMA

Dom był zamknięty, a ze środka ktoś błagał o pomoc! Okazało się, że 64-latek...

18:25, 19.01.2020 | D.W./KPP w Lipnie
REKLAMA
Skomentuj
Okazało się, że dom był zamknięty, opuszczone były też żaluzje, więc nie było widać, czy ktoś w środku. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Pracownik sklepu poinformował policjantów o tym, że starszy mężczyzna od wielu dni nie odbiera chleba. Okazało się, że 64-latek pilnie potrzebował pomocy.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Dobrzyniu nad Wisłą w powiecie lipnowskim. Podczas jednego z obchodów policjanci przeprowadzili rozmowę z właścicielem sklepu. Poinformował on mundurowych, że jeden z mieszkańców od ponad 10 dni nie odbiera chleba.

- Chodziło o 64-latka. Po tej rozmowie funkcjonariusze od razu udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny, aby sprawdzić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy - relacjonuje podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Okazało się, że dom był zamknięty, opuszczone były też żaluzje, więc nie było widać, czy ktoś jest na miejscu. Policjanci długo pukali do drzwi i nawoływali. W końcu usłyszeli ciche nawoływanie o pomoc.

- Natychmiast wyważyli drzwi i weszli do środka. W jednym z pomieszczeń zastali leżącego, skrajnie wyczerpanego mężczyznę, który nie miał siły samodzielnie wstać - dodaje oficer prasowy.

Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która zajęła się 64-latkiem. 

(D.W./KPP w Lipnie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Kasia85Kasia85

43 0

Brawo za czujność dla tego pana👍👍👍🙂, co prawda trochę to trwało, ale pomoc zdążyła dotrzeć w ostatnim momencie. Teraz ludzie udają, że nie widzą i nic nie słyszą. Zdrowia dla tego pana życzę kimkolwiek jest i dla właściciela sklepu 18:59, 19.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

19601960

16 2

Brawo za czujność.
Ale bez przesady, ze 64 letni to starszy mężczyzna.
Po 70 to i owszem, sam mam 60 i nie zaliczam sie jeszcze do starszych i ułomnych.


22:32, 19.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone