Zamknij
REKLAMA

Fotele, kurtyna i ekran. Te wszystkie rzeczy pojawią się w Domu Kultury

11:15, 10.06.2021 | D.W.
Skomentuj W czerwcu wybrano wykonawcę. Przedstawiciele RDK poinformowali, że w wyniku zamówienia publicznego podpisano umowę z Blond's Promotion Wojciech Blond z siedzibą w Warszawie. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

W Radziejowskim Domu Kultury pojawi się nowy sprzęt. Prace modernizacyjne powinny zakończyć się jeszcze w listopadzie bieżącego roku.

Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Lokalnej Strategii Rozwoju kierowanej przez społeczność dla obszaru powiatu radziejowskiego na lata 2016-2023.

Umowę z urzędem marszałkowskim w Toruniu podpisano w lutym 2021 roku. Dotyczyła ona modernizacji pomieszczeń Radziejowskiego Domu Kultury oraz zakupu wyposażenia.

W czerwcu wybrano wykonawcę. Przedstawiciele RDK poinformowali, że w wyniku zamówienia publicznego podpisano umowę z Blond's Promotion Wojciech Blond z siedzibą w Warszawie.

- Złożona oferta spełnia wszystkie warunki zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca w wyniku oceny otrzymał najwyższą liczbę punktów

- informuje Paweł Śrubas, dyrektor Radziejowskiego Domu Kultury.

W Radziejowskim Domu Kultury już podpisano umowę. Fot. Nadesłane

W ramach podpisanej umowy wykonawca dostarczy i zamontuje wyposażenie w sali widowiskowo-konferencyjnej. Chodzi przede wszystkim o nowe fotele wraz ze strapontentami, kurtyny, kulisy i lambrekiny, trawersy, reflektory z uchwytami i ekran do projekcji przedniej.

Wartość zamówienia wynosi blisko 230 tysięcy złotych. Wykonawca zobowiązał się, że zakończy prace do 26 listopada bieżącego roku.

(D.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%