REKLAMA

Chciała, żeby policja odwiozła ją do domu, więc... zarysowała komuś auto

16:21, 18.04.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
26-latka zarysowała przypadkowe auto, bo myślała, że policja odwiezie ją do domu. Fot. depositphotos (ilustracyjne)

Policjanci z Brześcia Kujawskiego zatrzymali 26-latkę, która uszkodziła kamieniem auto. Tłumaczyła, że nie miała, czym wrócić do Włocławka i liczyła, że... odwiozą ja policjanci. Kobieta zamiast do domu, trafiła do policyjnego aresztu. Usłyszała zarzut umyślnego uszkodzenia pojazdu, za co grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek ok. godz.4 rano dyżurny włocławskiej komendy został powiadomiony o uszkodzeniu pojazdu na parkingu przed blokiem w Brześciu Kujawskim. Po dotarciu na miejsce policjanci zastali zgłaszającego oraz kobietę obok zarysowanego saaba.

- Mundurowi ustalili, że zatrzymana przez nich 26-letnia kobieta, nie mając czy wrócić do Włocławka, przy pomocy kamienia uszkodziła boczne drzwi pojazdu. Myślała bowiem, że policjanci odwiozą ją do domu. Właściciel wycenił straty na ponad 1 tys. zł – mówi st. post. Tomasz Tomaszewski z KMP Włocławek.

Kobieta była trzeźwa. Policjanci, wbrew jej oczekiwaniom nie odwieźli jej do domu. Trafiła natomiast do policyjnego aresztu.

Jeszcze tego samego dnia po zebraniu materiału dowodowego policjanci przesłuchali 26-latkę i przedstawili jej zarzut umyślnego uszkodzenia pojazdu. Przyznała się do winy. Teraz grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Sąd może ją też zobowiązać do naprawienia szkody. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

CiechocinekCiechocinek

5 2

Takie ładne miasto a tam taki bezmózg. 21:48, 18.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wiesław wojnarwiesław wojnar

6 1

nie wierzę w to co przeczytałem 23:11, 18.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017