Zamknij
REKLAMA

Na drogach remonty. Zakończyli jedną ulicę, a już zaczynają kolejną

18:27, 07.01.2018 | K.P.
REKLAMA
Skomentuj
Po zakończeniu prac w Witoldowie, Klementynowie i Guźlinie i Brześciu Kujawskim roboty rozpoczęły się w Wieńcu Zalesiu. Fot. UM Brześć Kujawski

W grudniu ubiegłego roku zakończyły się prace drogowe związane z realizacją przebudowy dróg na terenie gminy Brześć Kujawski. Chwilę później, podobnego typu roboty rozpoczęły się w Wieńcu Zalesiu.

W związku z realizacją III i IV etapu przebudowy dróg gminnych, zmodernizowano drogi w Witoldowie, Klementynowie i Guźlinie. Ponadto, w samym Brześciu Kujawskim wykonano ciąg dojazdowy do garaży i przepompowni ścieków przy ul. Krakowskiej i Targowej. Wykonano prace i położono nową nawierzchnie na drogach o łącznej długości 1548 metrów. W ramach inwestycji przebudowano odcinki o długości 390 m. i 548 m. w Klementynowie, 300 m. w Witoldowie i na sam koniec 340 m. w miejscowości Guźlin. Zmodernizowane drogi są szerokie na 3,5 m. i mają obustronne pobocza.

Po zakończeniu prac w Witoldowie, Klementynowie i Guźlinie i Brześciu Kujawskim roboty rozpoczęły się w Wieńcu Zalesiu. Roboty budowlane prowadzone są na odcinku ponad 700m. W ramach realizacji inwestycji powstanie droga o szerokości 3 m i nawierzchni z kostki betonowej oraz obustronnymi poboczami.

(K.P.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

SirNickSirNick

5 0

To dobrze, że posiadamy najnowocześniejsze technologie, które nadają się tylko na zimowe remonty i budowy. Dzięki temu panowie drogowcy mogą mieć wolne wakacje tak jak każdy prawdziwy polak.

Szwadrony palników gazowych zarówno osuszą przemoczoną i przemarźniętą glebę a za razem zagrzeją robotników do pracy w swych zimowych rękawiczkach, czapkach i ocieplanych futrem odblaskowych kamizelkach.!

Ku chwale ojczyzny! 08:29, 08.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kierowiec kierowiec

3 0

niech troche sfolgują bo przegonią chińczyków w oddanych drogach 20:29, 08.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SztolcSztolc

2 0

Przedłużenie ul.Brzeżinowej też już zrobili tylko nie można nią jeżdzić . 19:17, 11.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018