Zamknij
REKLAMA

Na scenie wystąpią m.in. gwiazdy muzyki rockowej. Wstęp na koncert Happysad zupełnie za darmo!

11:09, 09.06.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Przed publicznością zaprezentuje się między innymi Jakub ?Quka? Kawalec z Happysad. PRZEMEK SIKORA/ NEWSPIX.PL

Organizowane w Brześciu Kujawskim Święto Żuru Kujawskiego od lat przyciąga znakomitych wykonawców. W tym roku na muzycznej scenie zaprezentuje się między innymi polska grupa muzyczna wykonująca muzykę rockową. Wstęp na koncert Happysad, jak i inne zespoły jest zupełnie darmowy.

VIII Święto Żuru Kujawskiego zaplanowane w tym roku na 16 czerwca zapowiada się jako największe wydarzenie kulinarne w regionie. 

- Głównym punktem eventu będzie konkurs kulinarny, podczas którego 21 drużyn, według własnego pomysłu i receptury, na otwartym palenisku, będzie przygotowywać żur. W zmaganiach udział wezmą przedstawiciele szkół, restauracji, panie z kół gospodyń wiejskich oraz reprezentanci firm z Brzeskiej Strefy Gospodarczej. O popularności Święta świadczyć to, że wśród drużyn biorących udział w konkursie są zespoły pochodzące z powiatu nie tylko włocławskiego, ale również radziejowskiego i aleksandrowskiego - informuje Katarzyna Pawłowska z Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim.

Tego dnia, moc atrakcji zaplanowano także wieczorem. Na scenie zlokalizowanej na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu wystąpią znane zespoły. O godz. 18 przed publicznością zaprezentuje się zespół Defis - polska grupa disco polo założona w 2012 roku. W 2016 zgłosiła chęć do występu na Eurowizji. 

2 godziny później przed brzeską publicznością zaprezentuje się Happysad, polska grupa reprezentująca nurt rockowy. Styl zespołu najczęściej określany jest jako mieszanka rocka alternatywnego, gitarowego i agresywnego. Zespół wydał jak dotąd 7 albumów, a ostatni w 2017 roku zatytułowany "Ciało obce".

O 22 na scenie wystąpi też polski raper Sitek. Artysta sspółpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy: Tede, Pezet, DonGuralesko, Donatan, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM i Białas. Raper został nominowany do tytułu Polski artysta roku 2016 w plebiscycie WuDoo i Hip-hop.

A na zakończenie, o 23 rozpocznie się zabawa taneczna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

zazdrosnazazdrosna

8 0

no proszę, można? Wielki brawa za organizację i ściągnięcie Happysad!!!!!!!!!!!!!! 22:01, 09.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone