Zamknij
REKLAMA

Sławna piosenkarka wystąpiła w Choceniu! Eleni śpiewała kolędy

13:30, 09.01.2018 | D.W.
Skomentuj
Wydarzenie muzyczne podobnie jak w ubiegłym roku przyciągnęło dużą ilość zainteresowanych widzów. Fot. Nadesłane

Kilkaset osób zebrało się w hali sportowej w Choceniu, aby wziąć udział w powiatowym przeglądzie kolęd zorganizowanym wspólnie przez samorząd powiatu włocławskiego z samorządem gminy Choceń. Publiczność do wspólnego kolędowania zagrzewała Eleni, polska piosenkarka greckiego pochodzenia.

Występ sławnej piosenkarki polskiej sceny muzycznej przyciągnął do Chocenia wiele osób. Obecność Eleni sprawiła, że mieszkańcy .Wydarzenie muzyczne, podobnie jak w ubiegłym roku cieszyło się dużym zainteresowaniem. O aranżację uroczystości zadbały oba samorządy. 

Podczas wieczoru kolęd piosenkarka zaśpiewała tradycyjne utwory, dzięki czemu udało jej się stworzyć wyjątkowy klimat i zachęcić publiczność do wspólnego kolędowania. Po koncercie zostały jej wręczone szczególne podziękowania. Uczestnicy byli zgodni, że był to kolejny bardzo dobry występ wybitnej artystki, która zachwyciła swoim występem wszystkich zebranych. 

Do wzięcia udziału w wydarzeniu mieszkańców powiatu włocławskiego zapraszał między innymi starosta włocławski Kazimierz Kaca i Roman Nowakowski, wójt gminy Choceń.

(D.W.)

Komentarze (3)

wspomnienie wspomnienie

2 0

Byłem na koncercie tej piosenkarki we Włocławku , kiedy to występowała jeszcze z grupą "Prometeusz" Dawno to było w początkach lat '80 biegłego wieku -Dom Kultury "Celulozy" przy ul. Ogniowej 19:12, 09.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CWLCWL

0 0

Chyba zbliżają się wybory samorządowe. Wójt gminy pogodził się ze starostą powiatu. Liczy na poparcie. Panie wójcie nikt już nie wieży że zakłady mięsne w Czerniewicach pan uruchomi. Gmina za pana rządów jest na dużym minusie 19:51, 09.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

!!!!!!!!

3 0

I tu własciwym określeniem piosenkarki byłoby okreslenie GWIAZDA !!! 14:56, 10.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone