Zamknij
REKLAMA

Porachunki w pustostanie. 38-latek ofiarą pobicia

12:00, 08.07.2019 | KMP Włocławek/oprac. G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos.com

Policjanci z posterunku policji w Choceniu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 38 lat, którzy w czwartek (04.07.19) w jednym z pustostanów w miejscowości Czerniewice pobili 38-latka. 

W piątek (05.07.19) policjanci z posterunku policji w Choceniu zostali powiadomieni o mężczyźnie, który miał ślady pobicia. Mundurowi na miejscu ustalili, że do zdarzenia doszło w czwartek (04.07.19), kiedy to do 38-latka przebywającego w pustostanie w miejscowości Czerniewice przyszło dwóch znajomych, którzy zaczęli bić go po całym ciele.

- Powodem ataku miały być rozliczenia finansowe pomiędzy znajomymi. Po pobiciu pozostawili mężczyznę w pustostanie i odeszli. Poszkodowany dopiero na drugi dzień powiadomił o tym fakcie rodzinę, która wezwała pomoc medyczną i policjantów - mówi sierż. Tomasz Tomaszewski z policji. 

38-latek trafił do szpitala, a mundurowi, pracując nad sprawą, zatrzymali tego samego dnia dwóch mężczyzn w wieku 27 i 38 lat. Po przewiezieniu do komendy obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że każdy z nich miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę (06.07.19), po zebraniu materiału i wytrzeźwieniu, zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury. Tam usłyszeli zarzuty pobicia 38-latka, za co może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator objął sprawców policyjnym dozorem.

(KMP Włocławek/oprac. G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

POLAK1POLAK1

3 0

Ciekawe czy w chwili pobicia też tyle mieli promili. 12:44, 08.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mariusz55Mariusz55

2 0

Mało profesjonalne dziennikarstwo opiera się wyłącznie na komunikatach prasowych policji - jednego źródła informacji.
1. Podobno to był samosąd... Jednemu ze sprawców w czasie upojenia alkoholowego zniknęły pieniądze. Nie wiadomo czy będąc pod wpływem ich normalnie w świecie nie zgubił, ale oskarżył ofiarę o ich kradzież... To wystarczyło by wspólnie z drugim ze sprawców urządzić sobie samosąd na domniemanym złodzieju...
2. Owi sprawcy jak i ofiara prawie nigdy nie są trzeźwi... "Reklamą" owych Czerniewic jest to, że w samym środku wioski spotyka się patologia z całej okolicy na wspólne spożywanie alkoholu... Picie pod sklepami czy na przystanku autobusowym jest normą... Policja albo nie chce albo jest zbyt mało inteligentna, by wyplenić takie patologiczne zachowania... 23:34, 09.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone