Zamknij
REKLAMA

Porachunki w pustostanie. 38-latek ofiarą pobicia

12:00, 08.07.2019 | KMP Włocławek/oprac. G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos.com

Policjanci z posterunku policji w Choceniu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 38 lat, którzy w czwartek (04.07.19) w jednym z pustostanów w miejscowości Czerniewice pobili 38-latka. 

W piątek (05.07.19) policjanci z posterunku policji w Choceniu zostali powiadomieni o mężczyźnie, który miał ślady pobicia. Mundurowi na miejscu ustalili, że do zdarzenia doszło w czwartek (04.07.19), kiedy to do 38-latka przebywającego w pustostanie w miejscowości Czerniewice przyszło dwóch znajomych, którzy zaczęli bić go po całym ciele.

- Powodem ataku miały być rozliczenia finansowe pomiędzy znajomymi. Po pobiciu pozostawili mężczyznę w pustostanie i odeszli. Poszkodowany dopiero na drugi dzień powiadomił o tym fakcie rodzinę, która wezwała pomoc medyczną i policjantów - mówi sierż. Tomasz Tomaszewski z policji. 

38-latek trafił do szpitala, a mundurowi, pracując nad sprawą, zatrzymali tego samego dnia dwóch mężczyzn w wieku 27 i 38 lat. Po przewiezieniu do komendy obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że każdy z nich miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę (06.07.19), po zebraniu materiału i wytrzeźwieniu, zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury. Tam usłyszeli zarzuty pobicia 38-latka, za co może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator objął sprawców policyjnym dozorem.

(KMP Włocławek/oprac. G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

POLAK1POLAK1

3 0

Ciekawe czy w chwili pobicia też tyle mieli promili. 12:44, 08.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mariusz55Mariusz55

2 0

Mało profesjonalne dziennikarstwo opiera się wyłącznie na komunikatach prasowych policji - jednego źródła informacji.
1. Podobno to był samosąd... Jednemu ze sprawców w czasie upojenia alkoholowego zniknęły pieniądze. Nie wiadomo czy będąc pod wpływem ich normalnie w świecie nie zgubił, ale oskarżył ofiarę o ich kradzież... To wystarczyło by wspólnie z drugim ze sprawców urządzić sobie samosąd na domniemanym złodzieju...
2. Owi sprawcy jak i ofiara prawie nigdy nie są trzeźwi... "Reklamą" owych Czerniewic jest to, że w samym środku wioski spotyka się patologia z całej okolicy na wspólne spożywanie alkoholu... Picie pod sklepami czy na przystanku autobusowym jest normą... Policja albo nie chce albo jest zbyt mało inteligentna, by wyplenić takie patologiczne zachowania... 23:34, 09.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone