Zamknij
REKLAMA

Przeprowadzono remont sali ślubów w Kowalu

13:46, 26.12.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Poprzedni remont kowalskiej sali ślubów był przeprowadzony 20 lat temu. Fot. Urząd Miasta Kowal

70 tys. zł. - tyle pochłonął remont sali ślubów w urzędzie miasta w Kowalu. Przedstawiciele urzędu tłumaczą, że taka kwota wynikała z konieczności zakupu przede wszystkim dobrej jakości materiałów. Poprzednia restauracja sali miała miejsce 20 lat temu.

Prace w budynku trwały kilka miesięcy. Urząd miasta informuje, że większość prac budowlanych została wykonana dzięki zaangażowaniu pracowników gospodarczych zatrudnionych w kowalskim magistracie i przy pomocy osób zatrudnionych w ramach robót publicznych. Jak przekonują, naprawa i poprawa wizerunku sali była więcej niż konieczna.

- Poprzedni remont był przeprowadzony 20 lat temu i nie ma co ukrywać, że na tle innych tego typu sal, w którym udzielane są śluby, nasza prezentowała się nie najlepiej. Często przypominała o tym kierownik USC - Edyta Dorsz, która dopingowała do przeprowadzenia remontu - informuje na swojej stronie internetowej UM.

Poza skomplikowanymi robotami hydraulicznymi, związanymi z montażem nowych grzejników oraz montażem podwieszanego sufitu, wszystkie pozostałe prace wykonali pracownicy urzędu. Jak przekonuje urząd, gdyby nie praca tych pracowników, koszt remontu wyniósłby grupo ponad 100 tys. zł. Tyle bowiem kosztowałoby zatrudnienie firmy zewnętrznej. 

- Mamy świadomość, że suma ta nie jest mała, ale na jej wysokość największy wpływ miały zastosowane w trakcie remontu luksusowe materiały i elementy wyposażenia, w tym sztukateria i tapety, płytki podłogowe, nowe grzejniki i drzwi, oświetlenie ledowe: żyrandole i kinkiety i inne elementy oraz firany i zasłony - informują.

Na chwilę obecną, w sali brakuje jeszcze jedynie krzeseł dla nowożeńców. Mają się one pojawić jednak niebawem.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

Nareszcie!!!Nareszcie!!!

4 0

Nareszcie wyremontowano we Włocławku!!! Bravo!!! 13:50, 26.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StańczykStańczyk

2 0

W minionym ustroju , rzekomo tak nieprzychylnemu człowiekowi zbudowano dworzec autobusowy.Upiększono obiekt , kamery na każdym rogu ,odstraszają graficiarzy. Neon diodowy pokazuje napis MIASTO KOWAL , MIASTO KOWAL ,i komu to , podróżni stoją na dworze bo ów przybytek zamknięty to jest żałosne. 19:23, 26.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

boorboor

2 1

Szkoda, że Sali Rozwodów tak ładnej nie zrobią... Oj, chyba jest spore zapotrzebowanie społeczne na tego rodzaju inwestycję, coraz większe... I te sale sądowe są takie mało przytulne, i sędziny się nie uśmiechają, nie życzą wszystkiego dobrego dla nowych singli, czy "panien i kawalerów oz odzysku"... 13:19, 27.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

70 000 ?70 000 ?

0 2

Tyle co pobudowanie domku 150m2 w stanie surowym ? 15:55, 27.12.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

cieślacieśla

0 1

oj, to budujesz bardzo tanio, podaj swoje namiary, może skorzystam. 18:42, 27.12.2017


Ania111Ania111

4 0

Może czas najwyższy pomyśleć również o USC we Włocławku przy ul. Kościuszki!!! Nie chodzi już o samą salę, ale położenie, czyli 1 piętro. Jak osoba starsza,poruszająca się na wózku inwalidzkim ma "wejść" po schodach, by uczestniczyć z resztą rodziny w tej uroczystości??!! W ogóle ten budynek nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Może rodzina ma ich wnosić na plecach... 12:31, 28.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone