Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowy wytropił złodziei paliwa. Wszystko dzięki umiejętnej współpracy z mieszkańcami

14:05, 21.08.2018 | KMP Włocławek/oprac. G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. Archiwum DDWloclawek.pl

Dzielnicowy z posterunku w Izbicy Kujawskiej (pow. włocławski) uzyskał informację o dwóch sprawcach kradzieży oleju hydraulicznego z ładowarki. Późniejsze ustalenia potwierdziły tę informację. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut. Dodatkowo mundurowi odzyskali skradziony olej.

Do kradzieży doszło pomiędzy 13 a 14 sierpnia br. na terenie jednego z zakładów w gm. Izbica Kujawska. Sprawcy odkręcili w stojącej tam ładowarce korek od wlewu oleju hydraulicznego, a następnie spuścili całą zawartość baku. Łącznie ukradli w ten sposób kilkadziesiąt litrów płynu, którym napełnili przygotowane wcześniej pojemniki.

Dzielnicowy z rejonu, w którym zaistniało przestępstwo, prowadził ustalenia odnośnie jego sprawców.

 -  Dobra współpraca funkcjonariusza ze społecznością lokalną przyniosła wymierny efekt w postaci informacji o dwóch mężczyznach, którzy mogli dokonać tej kradzieży. Późniejsza jej weryfikacja potwierdziła  ustalenia.  - podkreśla nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z włocławskiej policji. 

Okazało się, że olej ukradli 53- i 33-latek. W wyniku przeszukania ich mieszkań, policjanci z Izbicy Kujawskiej znaleźli u starszego z mężczyzn skradziony uprzednio płyn.

Obaj mężczyzźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzut wspólnie dokonanej kradzieży.  Grozi im za to kara pozbawienia wolności do lat 5.

[ALERT]1534517776594[/ALERT]

(KMP Włocławek/oprac. G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone