Zamknij
REKLAMA

72-latka chciała się powiesić. Ratunek przyszedł w ostatniej chwili

17:53, 22.05.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
72-latka chciała popełnić samobójstwo. Fot. depositphotos

Włocławscy policjanci uratowali 72-latkę, która próbowała odebrać sobie życie. Kobieta usiłowała się powiesić. Policjanci pojawili się na miejscu w ostatniej chwili.

W piątek ok. godz. 22.00 dyżurny włocławskich policjantów otrzymał niepokojącą informację. Wynikało z niej, że jedna z mieszkanek gminy Fabianki ma zamiar odebrać sobie życie. Z relacji syna kobiety wynikało, że po powrocie do domu z pracy na stole zauważył list, w którym matka poinformowała o zamiarze odebrania sobie życia.

- Reakcja dyżurnego była natychmiastowa. Pod wskazany adres wysłany został najbliższy patrol - st. sierż. Piotr Radziemski i st. sierż. Szymon Gmerek. Gdy policjanci dotarli na miejsce, ustalili, że syn sprawdził pomieszczenia domu i skontaktował się z rodziną oraz znajomymi, jednak kobiety nigdzie nie było. Mundurowi niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Podczas sprawdzania pomieszczeń gospodarczych na poddaszu zauważyli wiszącą kobietę – mówi st. post. Tomasz Tomaszewski z KMP Włocławek.

Policjanci odcięli sznur, na którym wisiała desperatka, ułożyli w odpowiedni sposób jej ciało i rozpoczęli reanimację. Krótko po tym kobieta zaczęła oddychać. Mundurowi do czasu przyjazdu zaalarmowanej o wszystkim załogi pogotowia kontrolowali jej stan. Lekarz podjął decyzję o zabraniu 72-latki do szpitala na obserwację.

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

co się stałoco się stało

6 0

Wiecie mogła nie wytrzymać, dostała może diagnozę ale nie zaproponowano jej leczenia -własciwego leczenia na jakie w swoim słusznym odczuciu zasługiwała . 18:31, 22.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone