Zamknij
REKLAMA

Spłonął dom jednorodzinny. Strażacy mówią o podpaleniu!

13:38, 11.01.2018 | .
Skomentuj Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

W środę wieczorem dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego. Na miejscu pojawiło się 5 jednostek gaśniczych. Strażacy przeszukali pomieszczenia, ale na szczęście w środku nikogo nie było.

Zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Fabiankach wpłynęło o 20:44. Na miejsce zdarzenia zostały wysłane 3 zastępy ratownictwa gaśniczego z ul. Płockiej we Włocławku i dwa auta z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogucinie i Chełmicy. Na miejscu okazało się, że budynek był już praktycznie cały objęty pożarem. Praca strażaków była utrudniona ponieważ dom zlokalizowany jest na jednej z węższych ulic. Ogień zajął drewniany strop i drewniane, nieużytkowe poddasze.

- Nasze działania były na samym początku podyktowane tym, żeby znaleźć ewentualne osoby poszkodowane, bo była informacja, że w środku mogą one przebywać. Po przeszukaniu, podczas którego prowadzono akcję gaśniczą okazało się na szczęście, że w środku nie było nikogo - poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, bryg. Dariusz Krysiński.

Okazało się, że był to pustostan. Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że rodzina, która zamieszkiwała ten budynek jakiś czas temu całkowicie się z niego wyprowadziła. Poza strażą pożarną na miejscu obecna była także policja, zespół ratownictwa medycznego i pogotowie energetyczne.

Działania gaśnicze trwały do północy. Całkowicie zostało zniszczone wyposażenie będące wewnątrz budynku. Częściowo przepalony został strop. Przypuszczalna przyczyną pożaru było podpalenie. W czwartek na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z wydziału kryminalistycznego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

EdEd

7 1

Panie redaktorze. We Włocławku mamy dwie jednostki ratowniczo- gaśnicze więc skąd Pan wziął aż pięć? Pięć to przyjechało zastępów. Trzy zastępy z JRG nr 2 z ul Płockiej i dwa zastępy z OSP. 15:39, 11.01.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

QwertyQwerty

1 4

Bardzo cenna uwaga tylko po co? Serio jest o co sie czepiać? Czy dla zasady się przypier...dole bo życie masz nudne? 16:35, 11.01.2018


gośćgość

0 0

Przeczytaj cały artykuł ze zrozumieniem,chyba że to za trudne. " Na miejscu pojawiło się 5 jednostek gaśniczych." "Na miejsce zdarzenia zostały wysłane 3 zastępy ratownictwa gaśniczego z ul. Płockiej we Włocławku i dwa auta z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogucinie i Chełmicy." 21:19, 11.01.2018


WiadomaWiadoma

4 0

To nie był pustostan poprostu z obawy o życie wlascicielka tam nie mieszkała 18:44, 11.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA