Zamknij
REKLAMA

Spłonął dom jednorodzinny. Strażacy mówią o podpaleniu!

13:38, 11.01.2018 | .
Skomentuj Fot. Daniel Wiśniewski
REKLAMA

W środę wieczorem dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego. Na miejscu pojawiło się 5 jednostek gaśniczych. Strażacy przeszukali pomieszczenia, ale na szczęście w środku nikogo nie było.

Zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Fabiankach wpłynęło o 20:44. Na miejsce zdarzenia zostały wysłane 3 zastępy ratownictwa gaśniczego z ul. Płockiej we Włocławku i dwa auta z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogucinie i Chełmicy. Na miejscu okazało się, że budynek był już praktycznie cały objęty pożarem. Praca strażaków była utrudniona ponieważ dom zlokalizowany jest na jednej z węższych ulic. Ogień zajął drewniany strop i drewniane, nieużytkowe poddasze.

- Nasze działania były na samym początku podyktowane tym, żeby znaleźć ewentualne osoby poszkodowane, bo była informacja, że w środku mogą one przebywać. Po przeszukaniu, podczas którego prowadzono akcję gaśniczą okazało się na szczęście, że w środku nie było nikogo - poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, bryg. Dariusz Krysiński.

Okazało się, że był to pustostan. Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że rodzina, która zamieszkiwała ten budynek jakiś czas temu całkowicie się z niego wyprowadziła. Poza strażą pożarną na miejscu obecna była także policja, zespół ratownictwa medycznego i pogotowie energetyczne.

Działania gaśnicze trwały do północy. Całkowicie zostało zniszczone wyposażenie będące wewnątrz budynku. Częściowo przepalony został strop. Przypuszczalna przyczyną pożaru było podpalenie. W czwartek na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci z wydziału kryminalistycznego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (4)

EdEd

7 1

Panie redaktorze. We Włocławku mamy dwie jednostki ratowniczo- gaśnicze więc skąd Pan wziął aż pięć? Pięć to przyjechało zastępów. Trzy zastępy z JRG nr 2 z ul Płockiej i dwa zastępy z OSP. 15:39, 11.01.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

QwertyQwerty

1 4

Bardzo cenna uwaga tylko po co? Serio jest o co sie czepiać? Czy dla zasady się przypier...dole bo życie masz nudne? 16:35, 11.01.2018


gośćgość

0 0

Przeczytaj cały artykuł ze zrozumieniem,chyba że to za trudne. " Na miejscu pojawiło się 5 jednostek gaśniczych." "Na miejsce zdarzenia zostały wysłane 3 zastępy ratownictwa gaśniczego z ul. Płockiej we Włocławku i dwa auta z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogucinie i Chełmicy." 21:19, 11.01.2018


WiadomaWiadoma

4 0

To nie był pustostan poprostu z obawy o życie wlascicielka tam nie mieszkała 18:44, 11.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA