Zamknij
REKLAMA

Mężczyzna zauważył dwóch złodziei z przygotowanym łupem, policjanci chwalą go za to, co zrobił

18:38, 21.04.2018 | KMP Włocławek/oprac. G.S.
Skomentuj Kryminalni ustalili już, kim był wspólnik zatrzymanego i jedynie kwestią czasu jest kiedy i on usłyszy zarzut. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. DDWloclawek.pl
REKLAMA

Obywatelskie ujęcie złodzieja w gminie Fabianki. Mężczyzna zainterweniował, kiedy zauważył, że po niezamieszkałej posesji kręcą się podejrzane osoby.

O zdarzeniu informuje policja.

W środę rano jeden z mieszkańców gminy Fabianki zauważył, że na terenie niezamieszkałej posesji kręcą się dwaj podejrzani mężczyźni.

 - Mieli już przygotowane na metalowym wózku różnego rodzaju przedmioty wyposażenia wnętrz i z pewnością wkrótce odeszliby z łupem, gdyby nie czujność i determinacja obywatela - mówi nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z włocławskiej policji. -  Mężczyzna bez chwili wahania zainterweniował, ujął jednego ze sprawców i udaremnił kradzież.

Złodziejem okazał się 26-letni włocławianin, którego wkrótce przejęli policjanci. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut włamania w recydywie, bo jak ustalili śledczy, w przeszłości również dokonywał podobnych przestępstw. Grozi mu teraz do 15 lat pozbawienia wolności.

Również drugi ze sprawców nie uniknie odpowiedzialności. Kryminalni ustalili już bowiem, kim był wspólnik zatrzymanego i jedynie kwestią czasu jest kiedy i on usłyszy zarzut.  

(KMP Włocławek/oprac. G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

POLAK1POLAK1

10 0

Smutne jest to, że 26 letni facet zamiast iść do uczciwej pracy postanowił kraść. Na prawdę ci ludzie myślą, że będą się z tego utrzymywać całe życie ? co innego jakby kradł jak politycy to może by starczyło. Ostanie ze 2 lata potem wyjdzie i znowu to samo będzie. 22:47, 21.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA