Zamknij
REKLAMA

Mężczyzna zauważył dwóch złodziei z przygotowanym łupem, policjanci chwalą go za to, co zrobił

18:38, 21.04.2018 | KMP Włocławek/oprac. G.S.
Skomentuj Kryminalni ustalili już, kim był wspólnik zatrzymanego i jedynie kwestią czasu jest kiedy i on usłyszy zarzut. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. DDWloclawek.pl
REKLAMA

Obywatelskie ujęcie złodzieja w gminie Fabianki. Mężczyzna zainterweniował, kiedy zauważył, że po niezamieszkałej posesji kręcą się podejrzane osoby.

O zdarzeniu informuje policja.

W środę rano jeden z mieszkańców gminy Fabianki zauważył, że na terenie niezamieszkałej posesji kręcą się dwaj podejrzani mężczyźni.

 - Mieli już przygotowane na metalowym wózku różnego rodzaju przedmioty wyposażenia wnętrz i z pewnością wkrótce odeszliby z łupem, gdyby nie czujność i determinacja obywatela - mówi nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek z włocławskiej policji. -  Mężczyzna bez chwili wahania zainterweniował, ujął jednego ze sprawców i udaremnił kradzież.

Złodziejem okazał się 26-letni włocławianin, którego wkrótce przejęli policjanci. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut włamania w recydywie, bo jak ustalili śledczy, w przeszłości również dokonywał podobnych przestępstw. Grozi mu teraz do 15 lat pozbawienia wolności.

Również drugi ze sprawców nie uniknie odpowiedzialności. Kryminalni ustalili już bowiem, kim był wspólnik zatrzymanego i jedynie kwestią czasu jest kiedy i on usłyszy zarzut.  

(KMP Włocławek/oprac. G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

POLAK1POLAK1

10 0

Smutne jest to, że 26 letni facet zamiast iść do uczciwej pracy postanowił kraść. Na prawdę ci ludzie myślą, że będą się z tego utrzymywać całe życie ? co innego jakby kradł jak politycy to może by starczyło. Ostanie ze 2 lata potem wyjdzie i znowu to samo będzie. 22:47, 21.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA