Zamknij
REKLAMA

Dachowanie auta na starej jedynce. Było groźnie [foto]

07:15, 13.10.2015 | A.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Andrzej Korpalski

Być może nadmierna prędkość i chwila nieuwagi spowodowały, że było groźnie na DK 91. Dostawczy fiat zjechał z drogi i dachował, jazdę kończąc w przydrożnym rowie.

Groźne zdarzenie drogowe miało miejsce w poniedziałek (12.10) ok. godz. 13 w miejscowości Siutkówek (gm. Lubanie). Dostawczy fiat zjechał z drogi, kończąc dachowaniem.

- Sprawca trafił do szpitala w Aleksandrowie Kujawskim. Był to 54-letni kierowca fiata fiorino. Mężczyzna zjechał z jezdni, "załapał" pobocza, wreszcie zjechał na zjazd prowadzący do posesji, odbił się od niego i dachował - tłumaczy nadkom. Małgorzata Marczak z KMP Włocławek.

Od obrażeń sprawcy zależy kwalifikacja zdarzenia jako kolizja lub wypadek. 54-latek był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia były chwilowe utrudnienia w ruchu, za nim strażacy je uprzątnęli, wyłączony z ruchu był jeden pas.

To nie koniec nieszczęść, bo kamienie spod kół fiata trafiły na jezdnię i uderzyły w jadące za nim auto, uszkadzając je.

(A.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

kyselakkyselak

9 3

Należy podkreślić, że strażacy, kierowca karetki, p. Marczak udzielająca informacji oraz osoba pisząca ten artykuł również byli trzeźwi.

Co to za jakaś kretyńska moda w mediach na ciągłe podkreślanie tego, że uczestnicy jakiegoś zdarzenia byli trzeźwi? Rozumiem napisać, że był nietrzeźwy. 09:30, 13.10.2015

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone