REKLAMA

Szajka dilerów rozbita. Do obrotu nie trafią marihuana i ekstazy

08:13, 13.06.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Do obrotu nie trafią marihuana i tabletki ekstazy. Fot. depositphotos (ilustracyjne)

Aleksandrowscy kryminalni zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy handlowali narkotykami. Wszystko zaczęło się od zatrzymania 18-latka, który miał przy sobie część nielegalnego towaru. Później funkcjonariusze dotarli również do jego kompanów, którzy mieli w domu 70 g marihuany i 10 tabletek ekstazy.

Policjanci najpierw zatrzymali 18-letniego mieszkańca Raciążka, który posiadał przy sobie cztery woreczki strunowe z marihuaną o łącznej wadze ponad 4 g i sześć tabletek ekstazy. W mieszkaniu mężczyzny znaleźli kolejnych 10 tabletek ekstazy.

- Szybko ustalono, że zatrzymany nie działał sam. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano dwóch kolejnych mężczyzn. Byli to 18 i 20-letni mieszkańcy naszego powiatu. W mieszkaniu jednego z nich funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 70 g marihuany. Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu – mówi mł. asp. Łukasz Kochanowski z KPP w Aleksandrowie Kuj.

Dwóch 18-latków usłyszało zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. Wobec jednego z nich prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 20-letni mieszkaniec Raciążka usłyszał z kolei zarzut udostępniania pomieszczenia w celu wprowadzania do obrotu środków narkotycznych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

UżytkownikUżytkownik

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


ziomziom

3 3

A na Zgagajewskiego i Zw Zawodowych kiedy będzie akcja? 09:02, 13.06.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017