Zamknij
REKLAMA

Mężczyźni chcieli ukraść szynę o wartości 600 zł. Nie wiedzieli, że kobieta robi im zdjęcia

18:43, 28.02.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Skradziona szyna rozporowa była warta ok. 600 zł. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Łakomym kąskiem dla dwóch mężczyzn okazała się szyna rozporowa, która znajdowała się na terenie jednego z zakładów przemysłowych. Na szczęście złodziei udało się zatrzymać dzięki zdjęciom i nagraniom otrzymanym od córki pokrzywdzonego właściciela przedmiotu.

Do zdarzenia doszło w zeszły piątek, 23 lutego. Z terenu jednej z prywatnych firm dwóch mężczyzn usiłowało ukraść szynę rozporową o wartości ponad pół tysiąca złotych. Zarówno mężczyzn, jak i skradziony towar udało się jednak szybko zlokalizować.

- W miniony piątek policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego zostali powiadomieni o kradzieży w jednej z prywatnych firm na terenie miasta. Mundurowi ustalili, że przedmiotem przestępstwa była szyna rozporowa o wartości 600 złotych. Funkcjonariusze ustalili, że córka pokrzywdzonego, która była świadkiem kradzieży, zrobiła podejrzanym kilka zdjęć kiedy wynosili łup. Na ich podstawie policjanci wytypowali mężczyzn, których zatrzymali jeszcze tego samego dnia na terenie miasta - powiedziała mł.asp. Marta Białkowska - Błachowicz, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Złodzieje zostali zatrzymani na podstawie szczegółowego opisu i zdjęć, które zdołała zrobić córka pokrzywdzonego właściciela firmy. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. O ich losie zadecyduje sąd. Wiadomo, że za popełniony czyn grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

pjoterpjoter

10 12

pół tysiąca złotych!!!ważne że w tysiącach ukradli buahaha brawo język polski trudny ale jakie miasto taki "max kolonko" 19:06, 28.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CzuczCzucz

7 2

Ale ty *%#)!& jesteś 06:00, 01.03.2018


??????

0 2

A pytała o zgodę na fotografowanie ? 18:08, 01.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ghtght

1 0

I teraz Policja zapewni tej kobiecie ochronę jakąś? Skoro media tak ochoczo podały kto ich uwiecznił przy nielegalnej robocie, to mniemam że jakąś ochronę dostanie? 09:38, 02.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone