Zamknij
REKLAMA

Kierujący osobowym audi z impetem w przydrożne drzewo! Jego auto stanęło w płomieniach!

17:11, 10.09.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj

O dużym szczęściu może mówić mężczyzna, który w sobotę uderzył swoim autem w drzewo. Jego auto stanęło w płomieniach, ale kierowca w porę zdążył opuścić samochód.

Do zdarzenia doszło w sobotę około południa w Służewie w powiecie aleksandrowskim. Na ul. Toruńskiej w ciągu drogi wojewódzkiej nr 250 mężczyzna kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. Audi od razu stanęło w płomieniach, a ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że chwilę przed zdarzeniem kierowca stracił panowanie nad pojazdem.

Na miejscu, poza policją pojawili się także strażacy z okolicznych miejscowości 

- Do wypadku zostaliśmy zadysponowani o godzinie 12:04. Po szybkim wyjeździe i dotarciu na miejsce zdarzenia zastajemy płonący samochód marki Audi i jedną osobę poszkodowaną, która została wyciągnięta z auta przed naszym przyjazdem. Po rozwinięciu szybkiego natarcia przystąpiliśmy do gaszenia pojazdu. Na miejsce dotarł również zastęp z JRG Aleksandrów, który zajął się osobą poszkodowaną. Po ugaszeniu auta konieczne było użycie nożyco - rozpieraczacza w celu otwarcia maski i odpięcia akumulatora - relacjonują akcję strażacy z Ciechocinka.

Działania zostały zakończone ok. 12:50. Mężczyzna został przewieziony na badania do szpitala. Poza strażakami z Aleksandrowa Kujawskiego i Ciechocinka w akcji brała udział także Ochotnicza Straż Pożarna ze Służewa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

hnvbhnvb

2 0

E łysy czy to ddwloclawek czy ddaleksandrow? 17:58, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XDXD

0 0

Audisteering i wszytko jasne 21:28, 10.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zzzzzzzzzzzzzzzz

0 0

To nie auto a trupek 15 letni... Pewnie 1,9 tdi (klekot)... 11:13, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone