Zamknij
REKLAMA

Sprawcy dotkliwie pobili go i okradli! 47-letniego mężczyznę kopali i uderzali tasakiem!

14:05, 08.04.2019 | D.W.
Skomentuj
Sprawcy pobicia usłyszeli już zarzuty rozboju i pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Fot. Archiwum DDWłocławek

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój i pobicie. Z ustaleń mundurowych wynika, że oprawcy najpierw pobili 47-latka, a później zabrali mu telefon i kurtkę.

Do zdarzenia doszło w jednym z parków w Aleksandrowie Kujawskim. Po godz. 7 rano policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że przy jednej z ławek leży człowiek. Mundurowi znaleźli we wskazanym miejscu zakrwawionego 47-latka. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawcy najpierw pobili 47-latka, kopali i uderzali go tasakiem, a następnie zabrali mu telefon i kurtkę.

- Mężczyzna natychmiast trafił do szpitala. Policjanci rozpoczęli ustalanie okoliczności tego zdarzenia. Jedna ze spacerujących po parku kobiet wskazała policjantom kierunek w którym zbiegł jeden z podejrzanych mężczyzn. Już po kilku minutach policjanci zatrzymali nieopodal miejsca zdarzenia 29-latka. Mężczyzna upierał się, że nie ma ni wspólnego z napaścią, ale nie potrafił jasno wytłumaczyć swoich zakrwawionych dłoni - relacjonuje mł.asp.  Marta Białkowska - Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia pojmano też jego 32-letniego kompana.

Sprawcy pobicia usłyszeli już zarzuty rozboju i pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec 29-latka sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Wobec starszego z napastników sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

RavRav

4 1

"Następnego dnia pojmano też jego 32-letniego kompana" Redakcjo - MISTRZOSTWO :) 14:42, 08.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

brat buldogabrat buldoga

4 6

to portal ddwies aleksandrow kujawski??? co mnie obchodzi co sie dzieje na tej wsi niech sie lepiej zajma wykokami albo ziemniakami wiesniaki rolniki :D:D :D 15:12, 08.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SageSage

3 4

To jest portal ddwłocławek czy ddwłocławek + wszelkie okoliczne wsie w obrębie Toruń/Płock/Lipno? 15:54, 08.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone