REKLAMA

Tak policjanci z Lipna szukali złodzieja motoroweru

18:13, 14.07.2017 | G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Lipnowska komenda podkreśla, że dzięki szybkim działaniom policjantów motorower wrócił do właścicielki już po kilku godzinach od zgłoszenia o kradzieży. Fot. DDWloclawek.pl

Policjanci z Lipna chwalą się, że w ciągu kilku godzin odnaleźli motorower skradziony sprzed sklepu w Radomicach.  

W ostatnią niedzielę mieszkanka gm. Lipno przyjechała na motorowerze do Radomic. Pojazd, i to razem z dokumentami, zostawiła na godzinę przy sklepie. Gdy wróciła, motoroweru nie było.

- Policjanci uzyskali informację, że motorower zabrał spod sklepu mężczyzna i natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Kilkaset metrów od sklepu na podwórku jednej z posesji funkcjonariusze znaleźli dwa jednoślady, w tym ten skradziony - mówi sierż. szt. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie. - Jak ustalili dalej policjanci motorower chwilę wcześniej przyprowadził tam 31-letni mieszkaniec gm. Lipno. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży motoroweru, dowodu osobistego i ukrywania dowodu rejestracyjnego pojazdu.

Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Lipnowska komenda podkreśla, że dzięki szybkim działaniom policjantów motorower wrócił do właścicielki już po kilku godzinach od zgłoszenia o kradzieży.

(G.S. )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017