REKLAMA

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty, którzy uderzył w ciągnik

15:25, 13.07.2017 | G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci na skrzyżowaniu drogi twardej z gruntową zastali ciągnik rolniczy oraz leżący przy nim motocykl. Fot. KPP Lipno

W miejscowości Borowo na terenie powiatu lipnowskiego doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty. 23-latek uderzył w przejeżdżający szosę ciągnik. Jest ranny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Śledczy zdecydują, kto poniesie odpowiedzialność za to zdarzenie.

Wczoraj (środa, 12 lipca) około godz. 20.00 policjanci posterunku policji w Tłuchowie zostali wysłani przez dyżurnego na zdarzenie drogowe, które miało miejsce w Borowie.

- Na miejscu, na skrzyżowaniu drogi twardej z gruntową zastali ciągnik rolniczy oraz leżący przy nim motocykl. Kierowca jednośladu, 23-letni mieszkaniec gm. Wielgie został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia. Jak się okazało w wyniku dalszych badań doznał obrażeń, które naruszają funkcjonowanie narządów jego ciała na okres powyżej 7 dni - informuje sierż. szt. Małgorzata Małkinska, oficer prasowy policji w Lipnie. 

Jak ustalili policjanci kierowca jednośladu uderzył w ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem, kierowany przez 22-letniego mieszkańca gm. Tłuchowo, który przejeżdżał przez główną drogę asfaltową.

Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie tego wypadku.

(G.S.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017