REKLAMA

Spacerował nocą bez odblasków, za to z zapasem narkotyków

08:23, 10.08.2017 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Mężczyzna poruszający się nocą bez odblasków zataczał się na drogę. Fot. depositphotos

Dyżurny lipnowskiej komendy otrzymał informację o nieoświetlonym pieszym, stwarzającym zagrożenie od zaniepokojonego użytkownika drogi. Kiedy na miejscu pojawił się policyjny patrol, okazało się, że mężczyzna rzeczywiście poruszał się po drodze bez odblasków, a do tego miał przy sobie narkotyki.

Po północy dyżurny lipnowskiej komendy otrzymał wiadomość od zaniepokojonego użytkownika drogi o tym, że w miejscowości Popowo, szosą w kierunku Włocławka porusza się pieszy nieposiadający elementów odblaskowych. Zgłaszający podejrzewał, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, bo zataczał się na jezdnię.

- Na miejsce udał się patrol prewencji, który rzeczywiście potwierdził zgłoszony fakt. Okazało się jednak, że wykroczenie, jakiego dopuścił się 24-letni mieszkaniec gm. Lipno, wychodząc na drogę bez odblasków, to niejedyne przekroczenie prawa, jakiego się dopuścił. Zachowanie mężczyzny, wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, co do tego czy nie znajduje się on pod wpływem narkotyków. Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli u pieszego dwa woreczki z białym proszkiem. Wstępne badania wykazały, że jest to amfetamina – mówi mł. asp. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i dobrowolnie poddał się karze.  

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

a84a84

4 0

i gdzież żeś szedł gamoniu z małym móżdżkiem 15:09, 10.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017