Zamknij
REKLAMA

W szufladzie jednej z szafek trzymał oszczędności swojego życia. Współlokatorzy ukradli mu 6 tys. zł

14:20, 11.03.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
31- letni mężczyzna i 24- letnia kobieta ukradli mężczyznie 6 tys. zł. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Mężczyzna przez 3 dni gościł w swoim domu dwie osoby. Gdy wyszedł z domu, zniknęły jego oszczędności. Okazało się, że 6 tysięcy złotych, które do tej pory trzymał w szufladzie w jednej z szafek, zabrali współlokatorzy.

Do komendy powiatowej policji w Lipnie zgłoszenie o możliwości popełnienia przestępstwa wpłynęło we wtorek, 6 marca. Doniesienie złożył mieszkaniec Lipna, który poinformował o kradzieży 6 tys. zł z jego mieszkania.

- Policjanci ustalili, że mężczyzna od 3 dni gościł pod swoim dachem 31- letniego mężczyznę i 24- letnią  kobietę. Kiedy wyszedł z domu, zostawiając kompanów samych w domu ,ci ukradli mu pieniądze w kwocie 6000 złotych, które pokrzywdzony trzymał w szufladzie - poinformowała  sierż. szt. Katarzyna Sobocińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Na szczęście sprawców kradzieży udało się ustalić i zatrzymać już kilka godzin po zgłoszeniu. Część pieniędzy udało się odzyskać. Na dodatek, przy 24-latce znaleziono 1 gram amfetaminy.

Za kradzież 6 tys. zł złodziejom grozi teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo, kobieta za posiadanie przy sobie środków narkotycznych odpowie przed sądem. Jej wyrok może zostać zwiększony nawet o dodatkowe 3 lata. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

hehehehehehe

7 1

W kulturze południowoamerykańskiej jest zwyczaj dzielenia się swoimi dobrami z bliźnimi .Może ten pan trafił na takich ,,bliźnich ''? 17:51, 11.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dobra gumadobra guma

13 2

tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda.Każdy musi poznać smak gumy na milicji.Lać gumą ile wejdzie. 19:19, 11.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone