Zamknij
REKLAMA

19-latek kradł przez lata. Policja pokazuje jakie złodziejskie łupy u niego znaleziono

18:10, 14.05.2018 | KPP Lipno/oprac. G.S.
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci szukają właścicieli tych skradzionych sprzętów. Fot. KPP Lipno

Policjanci z Posterunku Policji w Skępem zatrzymali 19-letniego złodzieja, który przez ostatnie 3 lata dawał się we znaki mieszkańcom Łąkiego i okolicznych miejscowości w gminie Skępe. Teraz szukają właścicieli skradzionych sprzętów. 

Złodziej dał się we znaki mieszkańcom Łąkiego i okolic, gdy przez ostatnie lata grasował, dokonując szeregu włamań i kradzieży. Został zatrzymany w styczniu. Do tej pory usłyszał już kilkanaście zarzutów.

- Mężczyzna kradł różnego rodzaju przedmioty gospodarstwa domowego, urządzenia elektryczne, wyposażenie wnętrz i sprzęt AGD i RTV. Przyznał się do kilkunastu kradzieży z włamaniem. W miejscu zamieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli także inne mienie pochodzące z czynów zabronionych, które sukcesywnie wraca do właścicieli - informuje oficer prasowy KPP w Lipnie mł. asp. Małgorzata Małkińska

Do tej pory na odbiór czekają znalezione u 19-latka m.in. kosiarki, wiertarki, szlifierki czy ponton. Policja apeluje do osób, które rozpoznają swoją własność na zdjęciach, nawet jeśli nie są pewne, czy przedmiot należy do nich, o zgłaszanie się do posterunku w Skępem. 

(KPP Lipno/oprac. G.S. )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone