Zamknij
REKLAMA

Dwa szczeniaki znalezione w okolicy wysypiska śmieci. Trafiły do... domu policjanta

11:03, 09.10.2018 | KPP Lipno/oprac. NS
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KPP Lipno

Policjanci kontrolujący teren wysypiska śmieci znaleźli dwa szczeniaki. Psiaki miały trafić do schroniska dla zwierząt, jednak bardzo szybko znalazły nowy dom. Przygarnął je jeden z funkcjonariuszy.

Policjanci prewencji pełniący służbę w Lipnie patrolowali okolice wysypiska śmieci na ul. Wyszyńskiego. Wzmożone kontrole w tym rejonie wynikają z licznych podpaleń wysypisk, do których dochodzi w ostatnim czasie. Podczas sobotniego patrolu policjanci zostali poinformowani, że w zaroślach, z których dochodziły ciche piski, są dwa opuszczone szczeniaki.

- Funkcjonariusze skontaktowali się z dyżurnym jednostki, który powiadomił pracownika schroniska dla zwierząt z pobliskiej miejscowości. Po ustaleniu, że przyjedzie on w ciągu najbliższych godzin zabrać szczeniaki, pieski przyjechały na komendę, by oczekiwać na jego przybycie. Nie pojechały jednak do placówki, gdyż czekając na odbiór, skradły serce jednego z funkcjonariuszy, który postanowił je adoptować – relacjonuje podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie.

Badania weterynaryjne przebiegły pomyślnie. Pieski dały się też szybko przekonać do karmienia z butelki. Dzięki interwencji policjantów mają teraz nową, kochającą rodzinę.

(KPP Lipno/oprac. NS)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

o jaaaaao jaaaaa

4 4

ja przygarnęłam kota wyrzuconego w lesie, innego kota niechcianego przez właściciela, psa wyrzuconego w polu kukurydzy, o mnie też napiszcie 13:08, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

......

1 1

super postawa oby takich ludzi wiecej 07:08, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone