Zamknij
REKLAMA

Wypadek na oblodzonej jezdni. Kierująca osobowym nissanem trafiła do szpitala!

11:15, 29.01.2019 | D.W.
Skomentuj
Z uwagi na odniesione obrażenia, kobietę kierującą osobowym nissanem zabrało pogotowie. Fot. KPP w Lipnie

Uwaga na śliską nawierzchnię! 44-letnia kobieta na łuki drogi nie zapanowała nad pojazdem i uderzyła w prawidłowo jadący samochód. 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 26 stycznia około godz. 11 w miejscowości Gnojno w gminie Bobrowniki. Ze zgłoszenia, które otrzymał dyżurny lipnowskiej komendy wynikało, że na miejscu zderzyły się dwa samochody.

- Jak ustalili policjanci, kierująca pojazdem citroen 44-letnia mieszkanka Lipna, jechała wraz z pasażerem z miejscowości Bobrowniki. Z przeciwnego kierunku jechała kierująca nissanem. Na łuku drogi pokrytej śniegiem, kierująca jumperem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas jezdni uderzając w prawidłowo jadącą micrę - relacjonuje podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Z uwagi na odniesione obrażenia, kobietę kierującą osobowym nissanem zabrało pogotowie. Badanie trzeźwości wykazały, że kierowcy byli trzeźwi. Obecnie policjanci prowadzą czynności pod kątem art.177 Kodeksu Karnego, który obowiązuje w przypadku spowodowania wypadku drogowego.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

BobekBobek

8 0

Za szybko jechała i tyle. Gdyby jechała 20km/h albo i mniej to by tego zdarzenia nie było. Tak to jest jak się nie myśli. 12:11, 29.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone